Strony internetowe związane z hasłem 'hoteli':

 • Meble hotelowe »

  Zapraszamy do współpracy z firmą PPHU Centrum wszystkich projektantów jak i inwestorów poszukujących mebli do wyposażenia hoteli, pensjonatów, ośrodków wczasowych czy też akademików. Znajdą Państwo u nas szeroki wybór mebli pod względem stylu jak i konstrukcji. Jeśli nasze wzory produkcyjne nie odpowiadają Państwa oczekiwaniom, możemy wykonać meble według Państwa projektu a także przy udziale współpracujących z nasza firmą architektów. Jeśli posiadają Państwo pytania – zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego.

  Data opublikowania: 10 03 2014 · czytaj dalej »
 • PIKSTUDIO - projektowanie i urbanistyka »

  Powołaniem pracowni jest zaspakajanie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Zajmujemy się projektowaniem dobrej architektury. Projektowaniem wnętrz zarówno nowoczesnych jak i klasycznych, restauracji, oraz przestrzeni użyteczności publicznej. Dysponuje wysokiej klasy sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem wspomagającym projektowanie. Zatrudniamy zespół młodych architektów. Współpracujemy z grafikami komputerowymi oraz specjalistami branży tj: konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej, ppoż. oraz innych zależnych od specyfiki danego projektu. Każdy projekt traktujemy indywidualnie w zależności od potrzeb inwestora. Posiadamy wieloletnie doświadczenie projektowe oraz zapewniamy profesjonalny nadzór autorski na terenie całego świata. Pracowania zapewnia profesjonalną obsługę wszystkich etapów inwestycji. Trzymamy piecze nad wykonawstwem od momentu szkiców projektowych, poprzez konsultacje z wykonawcami oraz nadzór budowlany, aż do zakończenia realizacji projektu. Jesteśmy rzetelni oraz wiarygodni.

  http://www.pikstudio.pl/architektura

  http://www.pikstudio.pl/wnetrza

  Data opublikowania: 25 03 2014 · czytaj dalej »
 • Drzwiwroc salon drzwi »

  Oferta drzwi salonu Drzwiwroc we Wrocławiu. Drzwi szklane i drewniane. Drzwi białe w połysku i matowe. Szeroka oferta wzornicza drzwi białych. Wzornictwo drzwi szklanych nawiązujące do drzwi drewnianych. Drzwi ukryte w ścianie, drzwi przesuwne oraz drzwi wejściowe do domów pasywnych. Dedykowana infolinia telefoniczna i handlowa dla klientów indywidualnych, firm budowlanych i architektów. Firmowy montaż z użyciem profesjonalnych narzędzi i dobrze przygotowane zespoły. Przejrzysta i czytelna oferta handlowa, wariantowość rozwiązań i ich cen, jasno określone terminy dostaw i montaży. Realizacja zamówień klientów indywidualnych i obiektów w zakresie drzwi do hoteli, drzwi do biur i drzwi do szpitali. W ofercie także drzwi drewniane PPOŻ. Drzwi szklane w ościeżnicach stalowych wraz z okuciami o zastosowaniu obiektowym, dla tafli szklanych. Oferta bazuje na produktach firmy DANA Austria. Salon Drzwiwroc prowadzi kompleksową obsługę zamówień, realizuje właściwy dobór drzwi dla klienta oraz nadzoruje przebieg procesu zakupowego od wyceny i prezentacji oferty do zakończenia montażu i odbioru przez klienta.

  Data opublikowania: 08 01 2015 · czytaj dalej »
 • BPS oprogramowania dla firm Toruń »

  Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez firmę BPS. Nasza firma zaistniała w 2002 roku w Toruniu. Zajmujemy się wyposażaniem sklepów, gastronomii i hoteli w produkty technologiczne. Oferujemy: oprogramowanie dla firm, systemy informatyczne dla gastronomii, sieci komputerowe, centrale telefoniczne, monitoring cyfrowy, systemy antykradzieżowe, urządzenia fiskalne, wagi elektroniczne oraz systemy kodów kreskowych. Oferujemy płatności w formie ratalnej albo leasingowej. Ze swojej strony gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia, miłą oraz profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, a także konkurencyjne ceny. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.

  Data opublikowania: 20 04 2015 · czytaj dalej »
 • FRUKKO przydomowe oczyszczalnie ścieków »

  Prezentujemy ofertę firmy Frukko - producenta oczyszczalni ścieków. Swoje artykuły i usługi proponujemy klientom w całej Polsce. Zajmujemy się produkcją, transportem i instalacją między innymi: oczyszczalni biologicznych, przydomowych oczyszczalni ścieków, systemów gromadzenia oraz zagospodarowywania wody deszczowej, a także zbiorników na nieczystości stałe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo też oczyszczalnie biologiczno-mechaniczne, drenażowe oraz tunelowe i SBR. Zapraszamy na naszą stronę www, gdzie znaleźć można więcej wiadomości na temat naszej propozycji i firmy Frukko.

  Data opublikowania: 04 05 2015 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 12