Strony internetowe związane z hasłem 'gazowe':

1 · 2 · następna strona »
 • Instalacje LPG Diesel »

  Wykonujemy profesjonalne montaże instalacji gazowych w pojazdach silnikami diesla. System LPG diesla montujemy zarówno w małych jak i dużych firmach transportowych.
  Rozwiązanie sprawdza się we wszystkich typach pojazdów. Warunkiem opłacalności są wykonywane przebiegi. Diesel na gaz najczęściej montowany jest w ciągnikach siodłowych i busach.

  Wykonujemy montaże w naszej siedzibie w Opolu, jak i dojeżdżamy do klienta.
  Do najważniejszych zalet instalacji diesel gaz należy zaliczyć:
  - oszczędności wysokości 15-35 zł na każdych przejechanych 100 km.,
  - wzrost mocy oraz momentu obrotowego,
  - znaczna poprawa jakości emitowanych spalin.

  Koszt montaż instalacji gazowej do diesla:
  http://www.lpgtir.pl/index.php? p=1_3_Koszt

  Gaz diesel w MAN:
  http://www.lpgtir.pl/index.php? p=1_20_MAN

  Data opublikowania: 22 04 2013 · czytaj dalej »
 • Spawanie gazowe »

  Nasza firma specjalizuje się w spawaniu przyłączy rurociągów kanalizacyjnych, rurociągów wodociągowych, rurociągów gazowych, sieci ciepłowniczych preizolowanych dla potrzeb c. o. i c. w., sieci cieplnych oraz kotłowni. Powyższe prace wykonujemy zarówno tradycyjnymi metodami w wykopie otwartym jak również, jeśli wymagają tego warunki terenowe, w metodach bezwykopowych. Specjalizujemy się również w metodach spawania gazowego, spawania metodą TIG, spawanie metodą MIG/MAG.
  Dążymy w realizacji różnych zadań do minimalnego angażowania służb inwestycyjnych, czy technicznych Inwestora, przyjmując większość obowiązków do uregulowania we własnym zakresie.

  Data opublikowania: 14 01 2014 · czytaj dalej »
 • Ogrzewanie.pl »

  Ogrzewanie. pl to platforma sprzedażowa - sklep internetowy - łączący w jednym miejscu wysokiej jakości produkty z branży techniki grzewczej. Sam projekt został opublikowany końcem 2013 roku pod łatwym do zapamiętania adresem internetowym by jak najbardziej ułatwić proces zakupowy każdego zainteresowanego internauty. W aktualnej ofercie produktowej znajdują się min. : grzejniki stalowe, aluminiowe i łazienkowe, kotły gazowe i na paliwa stałe, a także systemy ogrzewania energooszczędnego jak pompy ciepła i zestawy solarne z zasobnikami. Ponadto - co niezwykle istotne - w całym procesie zakupowym zapewniana jest kompleksowa pomoc ze strony konsultanta, z którym można skontaktować się zarówno telefonicznie jak i online. Zapraszamy wszystkie firmy z sektora ogrzewnictwa do dynamicznego współtworzenia tej platformy.

  Data opublikowania: 16 01 2014 · czytaj dalej »
 • MESSER gazy procesowe »

  W ofercie firmy Messer Polska Sp. z o. o. znajdą Państwo okazały wybór gazów technicznych, spożywczych, specjalnych i medycznych. Na rynku polskim istniejemy od 1992 roku. wykonujemy kompleksową realizację układów przechowywania i dystrybuowania gazów. Użytkowany przez firmę Messer Polska układ logistyczny umożliwia ekwipowanie klientów w gazy sprężone w butlach stalowych, w wiązkach butli oraz w gazy skroplone dostarczane autocysternami. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz kompetentne porady naszych specjalistów. Zapewniamy wyjątkowe ceny na realizowane przez nas usługi. W celu omówienia detalów, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny czy też osobisty. zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej w celu zaznajomienia się z propozycją firmy.

  Data opublikowania: 20 01 2014 · czytaj dalej »
 • CZAJA Filtry lpg »

  Poszukujesz firmy zajmującej się produkcją metalowych filtrów LPG? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zakładu Wyrobów Metalowych Czaja. Przedsiębiorstwo powstało w 1973 roku i znajduje się w Radlinie. Produkujemy: filtry fazy lotnej, trójniki aluminiowe, kolanka aluminiowe, regulatory przepływu, łączniki aluminiowe, podstawy filtra i inne. Gwarantujemy rzetelne wsparcie doświadczonych specjalistów oraz wyjątkowo sprawną i terminową realizację zamówień. Każdemu z Państwa mamy do zaoferowania najkorzystniejsze propoycje dostosowane do indywidualnych potrzeb. Więcej informacji zmieszczonych jest na naszej stronie internetowej.

  Data opublikowania: 07 04 2014 · czytaj dalej »
 • DARGAZ geometria kół Sokołów Podlaski »

  W Sokołowie Podlaskim znajduje się siedziba okręgowej stacji pojazdów Dargaz. Zajmujemy się badaniami technicznymi oraz przeglądami rejestracyjnymi aut aż do 3, 5 tony. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i doświadczonym pracownikom szybko oraz sprawnie odszukamy wszystkie usterki, a następnie zajmiemy się ich usuwaniem. Stale doskonalimy swoje umiejętności i poszerzamy ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Naszą specjalnością jest montowanie i usługi serwisowania instalacji gazowych we wszystkich modelach aut. Zapraszamy wszystkich do zajrzenia na naszą witrynę internetową, dzięki której wolno poznać wszystkie realizowane przez nas usługi.

  Data opublikowania: 16 04 2014 · czytaj dalej »
 • PTU - pogotowie kanalizacyjne »

  Dąbrowa Górnicza to siedziba znanej i cenionej przez klientów firmy PTU. Mamy przeszło dwadzieścia lat doświadczenia w swojej branży, dzięki czemu zdobyliśmy zadowolonych klientów, którzy często do nas wracają. Prowadzimy działalność na obszarze wielu miast Śląska i Zagłębia. Nasze usługi obejmują inwentaryzowanie sieci kanalizacyjnej, lokalizację nielegalnych przyłączy i sprawdzanie nieszczelności instalacji bez konieczności prowadzenia wykopów. Mamy urządzenia do przeprowadzania dokładnego badania stanu technicznego infrastruktury kanalizacyjnej. Jest to inspekcja telewizyjna sieci, która zezwala na umieszczenie wadliwych miejsc kanalizacji, sprawdzenie szczelności łączenia rur i pęknięć, a także poznanie przeszkód utrudniających przepływ ścieków w kanale. Zachęcamy do zajrzenia na stronę, żeby poznać szczegóły.

  Data opublikowania: 29 05 2014 · czytaj dalej »
 • Dobry hydraulik w Krakowie 24h »

  Usługi hydrauliczne jakie świadczy nasza firma to głównie usuwanie awarii i wykonywanie nowych instalacji sanitarnych i grzewczych. Wykonujemy instalacje w dowolnym systemie rur, posiadamy niezbędny sprzęt do wykonywania takich usług. Zajmujemy się również wymianą wodomierzy która prędzej czy później dotyka każdego. Obowiązkowa jest legalizacja wodomierza co pięć lat. Z pozoru wydaje się nieskomplikowana, lecz żeby uniknąć późniejszych problemów lepiej zlecić ją fachowcom. Nie tylko zrobią to szybko, lecz przede wszystkim fachowo zakładając plomby i sprawdzając czy na pewno działa. Takich profesjonalistów znaleźć można pod adresem naszej strony www. Wystarczy jeden telefon żeby instalator zjawił się na miejscu, wymienił, sprawdził i podał niewielką cenę za usługę. Wykonujemy również drobne naprawy typu naprawa czy też regulacja spłuczek toaletowych również podtynkowych. Naprawa cieknących kranów, podłączanie zmywarek i pralek.

  Data opublikowania: 25 06 2014 · czytaj dalej »
 • Auto Korbas - serwis samochodowy Poznań »

  Firma Auto Korbas pełni szereg usług z zakresu diagnostyki i napraw samochodowych. Oferujemy atrakcyjne ceny i profesjonalne podejście do klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie otoczyć samochody naszych klientów najlepszą opieką. W naszym warsztacie pracuje wykwalifikowana kadra, która wciąż rozwija swoje umiejętności. Pracujemy także, stosując najlepsze narzędzia diagnostyczne i naprawcze. To wszystko przekłada się na niezwykle wysoki poziom świadczonych przez nas usług.
  Naszym klientom oferujemy pomoc z zakresu diagnostyki i napraw mechaniki samochodowej, elektroniki i elektryki, klimatyzacji, jak i również świadczymy usługi montażu samochodowej instalacji gazowej. Na czas naprawy udostępniamy klientom samochody zastępcze, dzięki czemu nie odczuwają braku własnego środka komunikacji.
  Zapewniamy usługi stojące na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, staranność oraz terminowość. Zapraszamy klientów z Poznania i okolic, także do nowo otwartej siedziby firmy przy ulicy Kamiennej 14 w Wysogotowie/k. Poznania.

  Data opublikowania: 15 07 2014 · czytaj dalej »
 • Nagrzewnice.wroclaw.pl »

  Strona przedstawia ogólne, niezależne informacje nt systemów grzewczych i wentylacji mechanicznej oraz prezentuje, w osobnej zakładce "nagrzewnice", szeroką paletę urządzeń do powietrznego ogrzewania hal przemysłowych, ogrzewania hal sportowych, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji obiektów komercyjnych, obiektów sakralnych, budynków inwentarskich, urządzeń do ogrzewania szklarni i tuneli foliowych, a więc tzw. agro-ogrzewania. Tam gdzie potrzebne jest ciepłe powietrze oraz stosowna wiedza przy doborze systemu, zaprasza producent nagrzewnic i aparatów grzewczo-wentylacyjnych, firma włoska Tecnoclima, z 40 letnim doświadczeniem w konstruowaniu i wytwarzaniu takich urządzeń.

  Data opublikowania: 14 09 2014 · czytaj dalej »
1 · 2 · następna strona »

Odwiedziny yandex 3 Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny googlebot 55