Strony internetowe związane z hasłem 'gabinet psychologiczny':

 • GESTALT psychoterapeuci warszawa »

  Jeśli mają Państwo problemy z samoakceptacją, są w trudnej sytuacji życiowej oraz potrzebują pomocy, wówczas zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką przygotowała Warszawska Pracownia Terapii Gestalt. Nasi terapeuci to doświadczeni specjaliści, jacy zapewniają pomoc połączoną ze wsparciem i zrozumieniem. W swojej pracy opieramy się przede wszystkim na procedurach terapii Gestalt. Dobro pacjenta jest dla nas najważniejsze. Każdego z nich traktujemy indywidualnie, dopasowując odpowiednie metody terapii. Zapewniamy m. in. psychoedukację, psychoterapię indywidualną, a również wsparcie zawodowe. Oprócz tego oferujemy jednorazowe konsultacje psychologiczne, jakie mają na celu określenie problemu i ewentualne potrzeby jego niwelacji. Szczegółowe wiadomości związane z usługami, a również naszymi terapeutami, opublikowaliśmy na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 02 04 2014 · czytaj dalej »
 • Psycholog Wrocław »

  W istnieniu każdego człowieka przytrafiają się ciężkie momenty, z którymi nie ma możliwość sobie sam poradzić. Bardzo ważna w takich okolicznościach bywa specjalistyczna psychologa, który pomoże Tobie w zmaganiu się z złymi uczuciami. Doświadczonego psychologa znajdziesz w gabinecie ERGO we Wrocławiu, który już od wielu lat doradza pacjentom z różnorakiego stylu problemami. Lekarze tam działający posiadają wieloletnią praktykę, a ponadto liczne certyfikaty potwierdzające przebycie licznych kursów.

  Data opublikowania: 12 06 2014 · czytaj dalej »
 • MGR IRENA MAŚLANKOWSKA leczenie anoreksji Opole »

  Prywatny Gabinet Psychologiczny w Olsztynie zaprasza na konsultacje z doświadczonym psychologiem. Pracuje w nim magister psychologii - Irena Maślankowska. W ofercie gabinetu jest terapia indywidualna i grupowa. Skorzystać z niej mogą małżeństwa, pary oraz rodziny. Prowadzone są spotkania terapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Psycholog specjalizuje się w psychoterapii osób z zaburzeniami nerwicowymi, lękowymi, depresyjnymi. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego pacjenta, jednocześnie zapewniając pełną dyskrecję i fachową pomoc. Więcej informacji mogą Państwo szukać na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 04 05 2015 · czytaj dalej »
 • Psycholog, Katowice, Joanna Frąckowiak »

  Psycholog, Katowice, Joanna Frąckowiak - psychoterapia poznawczo-behawioralna, konsultacje psychologiczne, poradnictwo i diagnostyka w zakresie zaburzeń afektywnych i zaburzeń osobowości.

  Strona zawiera treści związane z rozpoznaniem i leczeniem depresji, stanów lękowych, choroby afektywnej dwubiegunowej, pomocy psychologicznej dla chorych na nowotwory i ich rodzin (program Simontona).

  Dostępne są na niej również narzędzia i testy pozwalające zbadać aktualny nastrój: skala depresji Becka, Kwestionariusz Zaburzeń Nastroju. Strona oferuje informacje dotyczące metod samopomocy przy stanach obniżonego nastroju i lękach

  Data opublikowania: 09 01 2017 · czytaj dalej »
 • Gabinet psychologiczny »

  Zapraszamy do prywatnego środka psychologiczno-pedagogicznego www. rodziceidzieci. com który świadczy usługi w zakresie profilaktyki, diagnozy oraz terapii psychologicznej, psychiatrycznej, pedagogiczny oraz logopedycznej. Wspieramy rodziny w rozwoju, zapobiegamy powstawaniu poważnych problemów w funkcjonowaniu dziecka i rodziny oraz wspieramy rodziców i dzieci, które doświadczają problemów emocjonalnych i edukacyjnych. Sprawdź naszą ofertę na naszej nowej stronie internetowej www. rodziceidzieci. com

  Data opublikowania: 09 01 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 40