Strony internetowe związane z hasłem 'fotobudka fotobudka na wesele':

 • Fotobudka z Wrocławia - FotoBoxik »

  Foto budka FotoBoxik – myślisz nad fajną atrakcją na evencie, weselu czy imprezie? Dobrze trafiłeś – jesteśmy tym czego szukałeś! Zabawa z FotoBoxikiem to masa uśmiechów, super zabawa, roześmiani znajomi i niezapomniana pamiątka. Dzięki tej atrakcji będziesz na językach jeszcze długi czas po imprezie.

  Foto budka FotoBoxik to mobilny automat do zdjęć, który sam robi fotografie i po chwili wydaje je w super jakości.
  Wszystko jest wyjątkowo łatwe i intyicyjne – przyjeżdżamy na miejsce Waszego wesela lub imprezy. Sprawnie rozkładamy fotobudkę i gotowę! Teraz Wasi znajomi mogą się przebrać w nasze śmieszne, pobudzające wyobraźnie gadżety, zapozować i nacisnąć START – i teraz FotoBoxik cyka fotki co kilka sekund, a podgląd tego jak ślicznie wyglądacie jest ciągle na monitorze. Zaledwie po kilku sekundach w Twoich rękach lądują gotowe fotki z budki wydrukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym. Wydrukowane fotki z budki jeszcze przez długi czas będą przypominać Tobie i Twoim gościom o wspaniałej imprezie.
  Pamiętaj, że niczym nie musisz się martwić – nasz animator będzie pomagał Twoim gościom. Zaskoczenie gości i dobra zabawa gwarantowana.

  Nie ma limitu zdjęć! Robicie fotki ile macie ochotę, a po imprezie dostaniecie od nas foty z formie elektronicznej
  Wsparcie asystenta, dojazd na miejsce imprezy, gadżety do przebrania, dostosowanie wyglądu wydruków, tło i fotobudka, przy której macie nieograniczoną ilość zdjęć oraz wiele śmiechu i dobrej zabawy jest zawsze w wybranym przez Was pakiecie.
  Działamy na wysokiej jakości sprzęcie wykonując zdjęcia na profesjonalnym papierze fotograficzny, a nasza obsługa jest zawsze życzliwa i pomocna.

  Z chęcią odpowiemy na każde pytanie
  Zapraszamy do kontaktu
  www.fotoboxik.pl
  tel. 661-858-205
  Znajdź nas na Facebooku – FotoBoxik

  W tych miastach bywamy my i nasza fotobudka – Wrocław, Wałbrzych, Opole, Poznań, Legnica, Łódź, Kraków i inne

  Data opublikowania: 06 12 2014 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 3 Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 13