Strony internetowe związane z hasłem 'folia stretch':

 • TOTAL MARKET taśmy samoprzylepne z nadrukiem »

  Total Market z Warszawy to spółka znana oraz ceniona przez klientów z całej Polski. Jesteśmy jednym z najlepszych producentów taśm samoprzylepnych i folii w Polsce. Nasze produkty łączą w sobie takie cechy jak: uniwersalność, funkcjonalność, jakość i solidność. Naszym klientom oferujemy taśmy malarskie, opakowaniowe, pakowe, akrylowe czy dwustronne. W stałej ofercie posiadamy również folie stretch, dodatki do bandowania i urządzenia do folii i taśm. Ciągle rozszerzamy naszą ofertę, aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Zlecenia realizujemy we właściwym czasie i sprawnie. Więcej szczegółowych informacji oraz oferta taśm i folii są na stronie www.

  Data opublikowania: 31 01 2014 · czytaj dalej »
 • Leader-Pack - koperty i inne opakowania »

  Zajmujemy się dostarczaniem produktów najwyższej jakości, które zabezpieczą przedmioty różnej wielkości w czasie przechowywania na magazynie, jak również w trackie transportu. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone przez nas produkty takie jak:
  - folia bąbelkowa, która dzięki swoim właściwościom jest m. in. lekka, niepyląca i łatwa w obróbce, idealnie ochroni m. in. przedmioty szklane, obrazy, krzesła,
  - folia stretch, mocna folia służąca zabezpieczeniu przedmiotów na paletach, jak również kilku kartonów,
  - koperty bąbelkowe odporne na wilgoć dzięki pokryciu papieru polietylenem,
  - tektura falista, nadająca się do zabezpieczenia dużych przedmiotów, jak również przydatna w trakcie remontu,
  - mocne taśmy pakowe, które wszystko zakleją, również w różnych temperaturach,
  - woreczki strunowe, wielokrotnego użytku, w których przechować można m. in. biżuterię, drobne przedmioty oraz sypkie produkty.
  Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się koperty papierowe, nadające się do wszelkich prac z nadrukiem.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do podjęcia współpracy z nami. Dla stałych klientów oferujemy indywidualne warunki współpracy - dostaw oraz płatności. Zapraszamy.

  Data opublikowania: 16 02 2014 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 25