Strony internetowe związane z hasłem 'faktorant':

 • Www.AOW.pl »

  AOW Faktoring to powstała w 1993 roku firma, która oferuje usługę faktoringu dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Jest jedną z najstarszych firm z branży obrotu wierzytelnościami i jedną z pierwszych niezależnych firm faktoringowych. Umożliwia ona szybki dostęp do środków czasowo zamrożonych w udzielanym kredycie kupieckim. W ofercie faktoring bez regresu, z regresem, eksportowy i zamówieniowy. Zalety oferty firmy AOW Faktoring w stosunku do ofert innych firm obecnych na rynku:
  - ocena wiarygodności obecnych i nowych kontrahentów jest wykonywana bez dodatkowych opłat;
  - można finansować faktury tylko jednego klienta; - nie są wymagane minimalne obroty;
  - pieniądze natychmiast po dostarczeniu i potwierdzeniu dokumentów;
  - klient sam wybiera faktury, które chce finansować;
  - finansowanie także faktur, którym skończył się termin płatności;
  - informacje o umowie i raporty dostępne on-line;- jasny sposób naliczania prowizji od faktur przekazanych do finansowania, żadnych dodatkowych kosztów;
  - umowa jest dostosowywana indywidualnie dla każdego klienta; - profesjonalny serwis zarządzania wierzytelnościami;
  - szybka reakcja na powstające problemy, większość decyzji zapada w tym samym dniu;
  - brak wstępnych opłat, żadnych opłat z góry, żadnych opłat za: przedłużenie umowy, rozpatrywane wnioski, audyt, zakończenie współpracy, niewykorzystanie limitu;
  - od umowy można odstąpić z 14-dniowym wyprzedzeniem;
  - ewolucja umowy wraz ze wzrostem obrotów i okresem współpracy.

  Data opublikowania: 08 12 2015 · czytaj dalej »
 • Mikrofaktoring - blog »

  Witryna o faktoringu dla mikro przedsiębiorstw czyli finansowaniu firmy przy użyciu posiadanych przez nie wierzytelności. Faktoring poprawia płynność finansową firmy poprzez odblokowanie środków czasowo zablokowanych w wystawionych fakturach. Najważniejsze informacje, które klient powinien znać zanim zdecyduje się na skorzystanie z faktoringu. W przystępny i czytelny sposób opisane zalety i wady usługi. Sposoby na wykorzystanie faktoringu do uzyskania przewagi konkurencyjnej. Porady jak w oparciu o faktoring zapewnić sobie możliwość szybszego rozwoju. Opisy ciekawych wydarzeń poruszających tematykę faktoringu, oraz szerzej finansowania, dla mikroprzedsiębiorstw. Przeczytaj jeśli masz problemy z opłacaniem faktur.

  Data opublikowania: 22 12 2015 · czytaj dalej »
 • Faktoringdlafirm.pl - blog o faktoringu »

  Strona o faktoringu dla średnich przedsiębiorstw czyli finansowaniu przedsiębiorstwa przy użyciu posiadanych przez nie wierzytelności. Faktoring poprawia płynność finansową firmy poprzez odblokowanie środków czasowo zablokowanych w wystawionych fakturach. Podstawowe informacje, które klient powinien posiadać zanim zdecyduje się na skorzystanie z usługi faktoringu. Blog o tym, jak średnie firmy mogą wykorzystać faktoring do finansowania swojej działalności. Że może to być zarówno główne źródło finansowania, jak również pomocnicze albo wręcz doraźne. W jaki sposób dzięki faktoringowi budować przewagi konkurencyjne. Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo obrotu. Przeczytaj jeśli masz problemy z płatnościami faktur.

  Data opublikowania: 22 12 2015 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny googlebot 18