Strony internetowe związane z hasłem 'esperal':

 • Esperal - wszywki alkoholowe Wrocław »

  Esperal24h. pl jest domeną poświęconą kuracji choroby alkoholowej. Esperal Wrocław zrzesza medyków, którzy mają ogromne doświadczenie w implantacji wszywek. Pragną oni nieść wsparcie w leczeniu osób spożywających nadmiernie alkohol. Podanie leku powoduje u pacjentów wstręt do spożywania używek. Jest to czynnik mobilizujący do poprawy własnego życia i w dużej mierze pozwala na wyleczenie się z choroby w czasie około jednego roku. Zabieg jest całkowicie nieszkodliwy i nie niesie za sobą komplikacji. Przeprowadzany jest przy użyciu znieczulenia i jedynie za zgodą osoby chorej. Esperal Wrocław zaprasza wszystkie osoby, które pragną nieść pomoc sobie lub rodzinie.

  Data opublikowania: 18 12 2014 · czytaj dalej »
 • Esperal - Wszywki alkoholowe Poznań »

  Wortal Esperal Poznań to strona dający przyszły pacjentom informacji i porad na temat kuracji z udziałem wszywek alkoholowych. Strona deskrybuje świadczenia świadczone przez znawców medycyny na terenie Poznania. Esperal to innowacyjny lek, którego działanie opisane dokładniej jest na poniższej stronie. Wortal Esperal Poznań to także garść istotnych informacji, jak należy skutecznie kurować się z alkoholizmu. Można znaleźć na niej także informacje do kontaktu do specjalisty medycznego, który może pomóc wyjść z nałogu czy ciągu alkoholowego.

  Data opublikowania: 19 12 2014 · czytaj dalej »
 • CHOROSZUCHA leczenie nerwicy podlaskie »

  W kierowanym przez nas prywatnym gabinecie psychiatrycznym od ponad dwudziestu lat trudnimy się diagnozowaniem i leczeniem rozmaitego rodzaju zaburzeń psychicznych u młodzieży oraz osób dorosłych. Centrum Psychiatryczne Choroszucha to miejsce, gdzie pacjenci mają możliwość skorzystania z pomocy lekarza specjalisty, konsultacji oraz podjęcia leczenia. W gabinecie psychiatrycznym leczymy między innymi nerwice, depresje i stany lękowe. Wiedzę wykorzystujemy również w przeprowadzaniu odtruć alkoholowych. Przeprowadzamy wizyty domowe u pacjentów i zawsze proponujemy spersonalizowany dobór leczenia. Szczegółowe dane na temat placówki znajdują się na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 11 03 2015 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 16