Strony internetowe związane z hasłem 'egzekucja komornicza':

 • Zajęcie komornicze konta nie musi się zdarzyć. »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na stronę internetowa serwisu Komornik Stop. Nasz serwis powstał z myślą o chęci niesienia pomocy wszystkim tym którzy maja wątpliwości dotyczące pracy i uprawnień komorników sądowych. Zapewniamy pomoc zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom. Pomożemy sporządzić pisma odwoławcze, jak i przekażemy informacje, jakie uprawnienia posiadają komornicy. Na naszą pomoc mogą Państwo liczyć 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu po rozpoczęciu współpracy. Polecamy.

  Data opublikowania: 16 02 2014 · czytaj dalej »
 • WNUK DAWID licytacje nieruchomości komorniczych Śląskie »

  Dawid Wnuk jest Komornikiem Sądowym prowadzącym kancelarię przy Sądzie Rejonowym w Bytomiu. Kancelaria czeka na interesantów od poniedziałku do piątku. Na wniosek wierzyciela komornik może funkcjonować poza swoim rejonem komorniczym. Stwarza mu takie możliwości stosowna ustawa. Komornik może przeprowadzić postępowanie mające na celu odnalezienie oraz ustalenie wysokości majątku dłużnika. Prowadzi też licytacje komornicze nieruchomości i mienia ruchomego, zasądzone przez odpowiedni sąd. Sporządza też protokoły i dokumenty w sprawach o zabezpieczenie mienia. Więcej wiadomości o prowadzonych aktualnie licytacjach, działaniu kancelarii i godzinach przyjęć petentów można uzyskać na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 04 05 2015 · czytaj dalej »
 • Komornik Kłodzko »

  Komornik-suszycki to serwis informacyjny o kancelarii komorniczej działającej przy sądzie rejonowym w Kłodzku. Na naszej wirtualnej stronie internetowej znajdziesz między innymi informacje na temat: w jaki sposób działa komornik sądowy, rewiru komorniczego, licytacji komorniczych, wierzycieli, alimentów, w jaki sposób złożyć wniosek egzekucyjny, w jaki sposób odnaleźć majątek dłużnika, aktualności kancelarii, itp. Każdy użytkownik naszej witryny www ma możliwość skorzystania z następujących narzędzi:

  - elektroniczny system powiadamiania odnośnie nowych licytacji komorniczych
  - dokumenty do pobrania (wnioski o wszczęcie egzekucji, wniosek egzekucyjny)
  - formularz kontaktowy (skorzystaj z niego aby uzyskać dokładniejsze informacje, oczywiście związane z tematem komorniczym)

  Posiadamy szeroki dostęp do narzędzi cyfrowych, umożliwiając szybkie złożenie wniosku oraz skuteczną identyfikacje majątku dłużnika. Warto więc skorzystać z naszego portalu.

  Komornik Kłodzko zaprasza do przeglądania prezentowanej strony internetowej!

  Data opublikowania: 22 12 2015 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny googlebot 38