Strony internetowe związane z hasłem 'dotacje unijne':

 • CC-Center - paszport do eksportu »

  POIG to jeden z najciekawszych programów unijnych. Z jego wsparcia mogą korzystać zarówno stosunkowo młode firmy, jak i podmioty już od jakiegoś czasu działające na rynku. Tak jedna, jak i druga grupa przedsiębiorstw może przy tym korzystać ze wsparcia oferowanego przez pracowników CC-Center, co przynosi szczególnie widoczne efekty zwłaszcza wówczas, gdy przedmiotem zainteresowania okazuje się działanie 6. 1 POIG. Jednym z jej elementów jest wsparcie przedsiębiorców chcących skorzystać z unijnego programu Paszport do Eksportu oraz firm liczących na dotacje UE przeznaczone na realizację innych zadań.

  Data opublikowania: 04 02 2014 · czytaj dalej »
 • Favorit - dotacje unijne i biznes plany Szczecin »

  N stronie favoritcf.pl jest przedstawiona oferta firmy Favorit. Firma kompleksowo zajmuje się doradztwem oraz funduszami z Unii Europejskiej. Dotacje unijne to podstawowa sfera działalności firmy. Wykształcona kadra firmy skutecznie pozyskuje dotacje unijne dla swoich klientów. Największą popularnością cieszą się dotacje z PROW (czyli Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich), jak również dotacje dla przetwórców rolnych. Ponadto firma działa we wszystkich możliwych programach pomocowych.
  Środki finansowe na działalność dla klientów pozyskuje w programach ogólnopolskich (SPO WKP 2. 3) oraz w programach regionalnych tj. ZPORR 3. 4, PHARE FDI i PHARE SSG, SPO ROL. Firma jest przygotowana do kompleksowej obsługi klientów z zakresu pozyskiwania i rozliczania dotacji unijnych. Firma zajmuje się też przygotowywaniem biznes planów i innej dokumentacji. Wszelkie wnioski i dokumenty wychodzące spod ręki Favorit są szczegółowo przeanalizowane, profesjonalne i poparte wiarygodnymi danymi.

  Data opublikowania: 18 02 2016 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 3 Odwiedziny yahoo 35 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 21