Strony internetowe związane z hasłem 'Dermatolog Warszawa':

 • Gabinety dermatologiczne Warszawa »

  DERMEDICA leczy wiele chorób dermatologicznych i alergologicznych. Oferta gabinetu Dermedica obejmuje: leczenie przyłuszczycy, leczenie alergii skórnych, leczenie bielactwa, leczenie włókniaków, leczenie łuszczycy Warszawa, usuwanie znamion Warszawa, leczenie łysienia u kobiet i mężczyzn, leczenie łojotokowego zapalenia skóry, usuwanie brodawek Warszawa, leczenie zmian przednowotworowych, usuwanie kurzajek Warszawa, leczenie grzybic skóry i paznokci. Nasz lekarz dermatolog Warszawa dzięki zaawansowanemu sprzętowi może prowadzić precyzyjną diagnostykę oraz przeprowadzać zabiegi z użyciem najlepiej dobranych dla Pacjenta procedur.
  Mamy szeroką ofertę badań i zabiegów, dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Lekarze dermatolodzy Warszawa, którzy u nas pracują, mają wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne i systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje.
  Gabinet działa od 15 lat. Mamy duże grono stałych pacjentów. To dla nas bardzo ważne, że ludzie wracają z zaufaniem. Staramy się, żeby nasi pacjenci byli zawsze traktowani profesjonalnie i serdecznie.

  Data opublikowania: 02 04 2014 · czytaj dalej »
 • Klinika dr Jagielskiej - usuwanie zmarszczek »

  Klinika Sthetic, to wyjątkowe miejsce w Warszawie stworzone przez dr Aleksandrę Jagielską - międzynarodowego eksperta, wykładowcę i lekarza praktyka medycyny estetycznej. Osoby odwiedzające to miejsce mogą skorzystać z różnorodnych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, dermatochirurgii, medycyny estetycznej czy kosmetologii. Proponujemy także konsultacje na temat zdrowia i urody u najlepszych specjalistów - chirurgów onkologów, ginekologów, chirurgów plastyków i nie tylko. Dzięki doświadczonemu personelowi możemy zaoferować klientom szereg nowoczesnych zabiegów, które przywrócą im nie tylko ładny wygląd, ale i komfort życia. Wśród nich warto wyróżnić blefaroplastykę, czyli laserową plastykę powiek i zabiegi urządzeniem Mona Lisa Touch - labioplastyka, leczenie nietrzymania moczu itp. Ponadto Klinika Sthetic zajmuje się nowatorskim leczeniem blizn różnego pochodzenia.

  Data opublikowania: 09 12 2014 · czytaj dalej »
 • TOMMED Dermatolog Warszawa »

  Dla nikogo perspektywa leczenia nie jest na pewno niczym przyjemnym. Niemniej jednak, jeśli już zachodzi taka konieczność, to na pewno warto jest wybrać takie miejsce, które będzie dla nas jak najbardziej przyjazne. Takim właśnie miejscem jest warszawska przychodnia Tommed. Możemy tutaj wskazywać na wielu specjalistów, na bardzo krótkie terminy wizyt, na bardzo rzetelne podejście do każdego pacjenta, ale jednocześnie musimy także wskazać na stronę internetową tejże przychodni, gdyż to właśnie tam mamy dostęp do wszelkich interesujących nas informacji jak i do szeregu fotografii obrazujących to, co dzieje się w przychodni Tommed. Na pewno przychodnia i wysoka jakość usług sprawi, że będziemy zadowoleni.

  Data opublikowania: 10 08 2015 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 35 Odwiedziny googlebot 30