Strony internetowe związane z hasłem 'depresja':

 • Porady.mobi »

  Porady. mobi to internetowy portal z wysokiej jakości artykułami. Dzięki różnorodnej tematyce, każdy może znaleźć na serwisie coś dla siebie. Portal posiada pięć zakładek, m. in. : psychologia czy choroby społeczne. Porady. mobi posiada ponad 1800 fanów na Facebook'u, a liczba ta nadal rośnie. Wszystkie treści zamieszczane na serwisie są starannie analizowane, tak aby użytkownik mógł bez problemu odnaleźć artykuły z najlepszymi poradami. Zachęcamy do śledzenia portalu, który znajduje się pod adresem: http://porady. mobi/.

  Data opublikowania: 17 11 2014 · czytaj dalej »
 • Blog Psychologiczny »

  Należę do ludzi, którzy dużo rozmyślają, lubię usiąść wieczorem czy to na ławce przed domem czy w pokoju przed oknem i patrzeć w niebo. Myślę o różnych rzeczach, o życiu, o problemach codzienności, o tym co mógłbym zmienić a czego nie mogę. Myślę też o tym jak stać się lepszym człowiekiem, jak czerpać satysfakcję z życia. Jednak wszystkie myśli zamknięte są w mojej głowie a ja czułem potrzebę ich wypuszczenia, podzielenia się nimi z kimś innym. Dlatego właśnie powstał ten blog. Nie będę opisywał tutaj moich osobistych przeżyć, tego co jadłem na śniadanie czy tego co robiłem wieczorem. Będę opisywał właśnie moje przemyślenia na poszczególne, ważne lub mniej ważne tematy. Blog będzie czymś w rodzaju notesu, który leży gdzieś na środku ulicy a każdy może go przeczytać i odłożyć, ja po kryjomu będę coś w nim bazgrał i odkładał.

  Data opublikowania: 22 11 2015 · czytaj dalej »
 • Sala samobójców »

  Forum wzajemnego wsparcia dla osób smutnych. Pełna akceptacja i zrozumienie. Osoby z podobnymi problemami. Są osoby, którym na Tobie zależy. Otrzymasz wsparcie.
  samobójstwo, samobojstwo, smutek, depresja, problemy, wsparcie, cięcie się, forum, pro ana, przyjaciele, śmierć, cierpienie, :(

  Forum wzajemnego wsparcia dla osób smutnych. Pełna akceptacja i zrozumienie. Osoby z podobnymi problemami. Są osoby, którym na Tobie zależy. Otrzymasz wsparcie.
  samobójstwo, samobojstwo, smutek, depresja, problemy, wsparcie, cięcie się, forum, pro ana, przyjaciele, śmierć, cierpienie, :(

  Data opublikowania: 21 02 2016 · czytaj dalej »
 • Mandala - ośrodek leczenia uzależnień »

  Ośrodek leczenia uzależnień Mandala jest prywatną kliniką leczenia uzależnień spod Wrocławia, oferującą długoterminową, skuteczną i bezpieczną pomoc w leczeniu najrozmaitszych uzależnień i nałogów, takich jak alkoholizm, lekomania, narkomania czy uzależnienia od hazardu. Ponadto Ośrodek leczenia uzależnień Mandala oferuje także pomoc w leczeniu zaburzeń psychicznych rozmaitego rodzaju, oferując przy tym indywidualnie dobraną do potrzeb pacjenta terapię, a także pełną dyskrecję i anonimowość. Zapraszamy do kontaktu.

  Data opublikowania: 28 02 2018 · czytaj dalej »
 • Dom Rozwoju - psychoterapia warszawa »

  Dom Rozwoju to poradnia psychologiczna na Mokotowie. W katalogu naszych usług znajdują się:
  - przyjazne konsultacje psychologiczne
  - profesjonalna psychoterapia dla dzieci i dorosłych
  - coaching zawodowy i życiowy
  - autorskie warsztaty i szkolenia.

  Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Psycholog, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, coach, coach zdrowia, szkoleniowiec.

  Ponadto znajduje się u nas przytulna kawiarnia oraz czytelnia psychologiczna.

  Wśród naszych autorskich programów szkoleniowych znajdują się:
  Warszawskie Śniadania Psychologiczne dla osób pragnących zadbać o swoje emocje czy lepiej komunikować się ze swoim środowiskiem.
  Psychologiczna Szkoła Rodzenia dla przyszłych mam, które pragną lepiej poznać ciąże i mechanizmy nią rządzące oraz dowiedzieć się jak zbudować bezpieczną więź ze swoim dzieckiem. A to wszystko w duchu rodzicielstwa bliskości, porozumienia bez przemocy (NVC) i filozofii Jespera Juula.

  Prowadzimy również seminaria dla rodziców chcących rozwijać się w swoim rodzicielstwie. Nasze seminaria oparte są o filozofię znanego Duńskiego filozofa Jespera Juula.

  Data opublikowania: 03 04 2018 · czytaj dalej »
 • Detoks »

  Wszystkie świadczenia oferowane w Centrum Rehabilitacji www. cm-medica. pl są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, mogą również odbywać się komercyjnie. Nasza oferta skierowana jest do osób po urazach ortopedycznych i zabiegach oraz przebytych operacjach. Zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie, gwarantujemy pomoc wysoko-wykwalifikowanych lekarzy i specjalistów. Sprawdź www. cm-medica. pl serdecznie zapraszamy do skorzystania z nasze atrakcyjnej oferty, możliwości finansowania z NFZ albo komercyjnie!

  Data opublikowania: 12 10 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 5 Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 68