Strony internetowe związane z hasłem 'czyszczenie':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Pranie dywanów, Pranie kanap »

  OFERUJEMY :

  pranie dywanów
  pranie wykładzin
  pranie kanap
  pranie wersalek
  pranie puf / krzeseł
  pranie foteli
  czyszczenie kanap
  pranie tapicerki samochodowej
  oraz pozostałej tapicerki meblowej..


  Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i firm.
  Nasze usługi wykonujemy na terenie Łodzi i w jej okolicach - wszędzie tam, gdzie liczy się porządek i czystość.  TECHNOLOGIA CZYSZCZENIA :

  Nasze usługi wykonujemy metodą czyszczenia natryskowo-ssącą.

  Stosujemy środki niepieniące (brak osadu)
  Za pomocą dyszy czyszczona powierzchnia natryskiwana jest pod wysokim ciśnieniem.
  Wypłukiwany brud jest natychmiast odciągany z brudnej powierzchni przez dyszę ssącą.
  Podczas prania woda nie rozbryzguje się dookoła.
  Dzięki bardzo mocnej turbinie dywan czy wykładzina jest o 63% suchsza niż przy praniu innymi odkurzaczami piorącymi.
  pranie dywanów

  Data opublikowania: 16 04 2013 · czytaj dalej »
 • Separator Service awaria kanalizacji »

  Separator Service to firma zajmująca się produkowaniem instalacji typu przepływowego oddzielających w sposób mechaniczny oleje wodne czy tłuszcze od pozostałych ścieków. Separatory pomagają również w oczyszczaniu terenów zagrożonych skażeniem niezwykle dużymi ilościami substancji ropopochodnych. Prócz tego firma oferuje usługi związane z czyszczeniem zbiorników paliwowych, oczyszczaniem kanalizacji oraz usuwaniem jej awarii. Przeprowadza odbiór i utylizowanie odpadów niebezpiecznych. Zajmuje się również odbiorem zaolejonych szlamów. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz współpracy z renomowanymi firmami wszelkie proponowane przez nią produkty oraz świadczone usługi są na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej na stronie.

  Data opublikowania: 03 02 2014 · czytaj dalej »
 • Pranie tapicerki Kraków - Kompleksowe Czyszczenie »

  MG Premium to spółka z Krakowa zajmującą się czyszczeniem ekstrakcyjnym powierzchni tekstylnych, a także czyszczeniem wnętrz aut (usuwanie plam, czyszczenie kokpitu i plastików, usuwanie plam oraz zapachów, odkurzanie i sprzątanie wnętrza, czyszczenie foteli, neutralizacja zapachów). W ofercie pranie i czyszczenie powierzchni, takich jak: dywany, kanapy, sofy, fotele, wersalki, wykładziny. Spółka prowadzi działalność na terenie Krakowa. Do prania oraz czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerki wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt firmy Karcher - odkurzacz piorący Karcher Puzzi 100, odkurzacz KARCHER WD 5. 600 MP, dmuchawa AB 84. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data opublikowania: 21 03 2014 · czytaj dalej »
 • KANEX pogotowie kanalizacyjne warszawa »

  Firma KANEX Adam Krajewski, to przedsiębiorstwo, które świadczy profesjonalne usługi oczyszczania kanalizacji komunalnej i szamba przynależnego do osób prywatnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam spełniać usługi wysokiej jakości i w osiągalnych opłatach. Staramy się, żeby nasi użytkownicy byli zaspokojeni z naszych usług. Aktualnie do aspektu naszych usług należy pielęgnacja sieci kanalizacyjnej, udrażnianie i czyszczenie kanalizacji sanitarnych i pionów kuchennych, udrażnianie i czyszczenia kanalizacji deszczowej a także przemysłowej. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, to inwitujemy na stronę WWW naszej marki.

  Data opublikowania: 14 04 2014 · czytaj dalej »
 • Czyszczenie i naprawa tapicerki,pranie dywanów Gliwice »

  Korzystając z usług Tapicare Klienci zdobywają gwarancję wykonania usługi na niezwykle wysokim poziomie, z atrakcyjną ceną. Zaawansowane rozwiązania łączą się z fachowością i zaangażowaniem pracowników. Dzięki ciągłemu postępowi, firma przez cały czas rozszerza zakres swych usług i jest coraz w wyższym stopniu konkurencyjna względem pozostałych firm świadczących tego typu usługi. Tapicare. pl od wielu lat zajmuje się zadaniami w obszarze prania i czyszczenia dywanów i dodatkowo tapicerki. Dzięki doświadczeniu w funkcjonowaniu firmy, firma posiada profesjonalną kadrę, wskutek tego osiąga świetne wyniki związane z ocenami klientów. Podstawową usługą wykonywaną w Tapicare jest pranie dywanów Gliwice i okolice. Jest to usługa, która świadczona jest przez firmę od samego początku. Firma rzetelnie i solidnie podchodzi do wykonywanych usług, pranie dywanów odbywa się z zastosowaniem specjalnie dobranego środka do prania, co gwarantuje niesamowicie precyzyjne oczyszczenie dywanu oraz pełne zabezpieczenie materiału. Następna usługa to pranie tapicerki. Nasz wykwalifikowany pracownik zajmuję się usługą tj. czyszczenie tapicerki skórzanej. Tapicare oczyszcza tapicerki meblowe oraz samochodowe. Olbrzymie doświadczenie z tego zakresu skutkuje bardzo dobrymi efektami, co przekłada się także na duże zaufanie kontrahentów, którzy przekazują firmie nawet niesamowicie delikatne elementy tapicerowane.

  Data opublikowania: 16 04 2014 · czytaj dalej »
 • PTU - pogotowie kanalizacyjne »

  Dąbrowa Górnicza to siedziba znanej i cenionej przez klientów firmy PTU. Mamy przeszło dwadzieścia lat doświadczenia w swojej branży, dzięki czemu zdobyliśmy zadowolonych klientów, którzy często do nas wracają. Prowadzimy działalność na obszarze wielu miast Śląska i Zagłębia. Nasze usługi obejmują inwentaryzowanie sieci kanalizacyjnej, lokalizację nielegalnych przyłączy i sprawdzanie nieszczelności instalacji bez konieczności prowadzenia wykopów. Mamy urządzenia do przeprowadzania dokładnego badania stanu technicznego infrastruktury kanalizacyjnej. Jest to inspekcja telewizyjna sieci, która zezwala na umieszczenie wadliwych miejsc kanalizacji, sprawdzenie szczelności łączenia rur i pęknięć, a także poznanie przeszkód utrudniających przepływ ścieków w kanale. Zachęcamy do zajrzenia na stronę, żeby poznać szczegóły.

  Data opublikowania: 29 05 2014 · czytaj dalej »
 • Pranie dywnów Kraków »

  Studio porządku to małe przedsiębiorstwo zajmujące dbaniem o czystość w firmach a także w u prywatnych klientów. Działa na terenie Krakowa i okolic na przykład Skawina, Wieliczka, Niepołomice. Młody ale bardzo dobrze doświadczony personel sprawi że zabrudzenia znikną bardzo szybko. Firma ta działa z jak najlepszym sprzętem który ma pomóc pracownikom i ułatwić im pracę. firma także oferuje swoim pracownikom liczne zagraniczne szkolenia które mogą pogłębiać ich wiedzę a zarazem lepiej wykonywać swoją pracę.

  Data opublikowania: 05 07 2014 · czytaj dalej »
 • Czyszczenie elewacji »

  Elewacja to element budynku, który stale poddawany jest oddziaływaniu czynników zewnętrznych, takich jak opady deszczu, śniegu, gradu, wiatr, zanieczyszczenia atmosferyczne, promienie słoneczne, znaczne wahania temperatur, wilgotność. Jeśli weźmie się pod uwagę wszystkie te czynniki, to trudno się dziwić, że elewacja po pewnym czasie traci swój pierwotny wygląd i konieczne jest jej odnowienie. W takiej sytuacji najlepiej powierzyć zadanie jej odnowienia fachowcom, takim jak na przykład Gravit-Renowacja (firma ta mieści się w Nowym Dworze Mazowieckim na ulicy Sempołowskiej 17/9). Do oczyszczania elewacji stosuje się tutaj niezwykle skuteczną metodę strumieniowo-ścierną, która usuwa wszystkie zabrudzenia, nie niszcząc jednak ściany. W specjalnych przypadkach (na przykład przy renowacji bardzo zniszczonych ścian lub obiektów zabytkowych stosuje się technikę niskociśnieniową). Poza elewacjami, Gravit-Renowacja zajmuje się również posadzkami, zarówno ich układaniem, jak i renowacją - w bogatej ofercie firmy można znaleźć choćby szlifowanie betonu i marmuru, czy krystalizację posadzek kamiennych.

  Data opublikowania: 12 09 2014 · czytaj dalej »
 • MBT Engineering mycie elewacji kraków »

  Jeśli poszukujesz profesjonalnej i doświadczonej firmy zajmującej się wykonywaniem usług sprzątajacych, wybierz MBT Engineering. Nasza siedziba mieści się w Krakowie. Chętnie podejmujemy się sprzątania powierzchni biurowych, handlowych, budynków użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe oraz bardzo często podejmujemy współpracę stałą. Posiadamy nowoczesne urządzenia i maszyny, jakie pozwalają na szybkie i dokładne wykonanie naszych usług. Dodatkowo nasza działalność obejmuje doradztwo energetyczne, a także przygotowywanie projektów budowlanych i specyfikacji technicznych. Więcej na witrynie internetowej.

  Data opublikowania: 26 11 2014 · czytaj dalej »
 • Czyszczenie złej historii w BIK »

  Dzisiaj jest niezwykle ogromne zapotrzebowanie na usługi tego typu jak czyszczenie BIK. Nie trzeba bardzo wiele żeby zepsuć sobie historię w tej bazie, a następnie przez długi czas rzutuje ona na szansę uzyskiwania zobowiązań finansowych różnorodnego typu. Dlatego też na pewno korzystnie jest zwrócić się o pomoc do fachowców, którzy doskonale wiedzą, jak wyczyścić BIK, aby było to zrealizowane nie tylko skutecznie, ale także w jak najkrótszym czasie. Firma ma niezwykle duże doświadczenie w wykonywaniu tego typu usług, bez kłopotu również wykonuje zlecenia takie jak czyszczenie BIG, co na pewno dla dużej ilości ludzi jest korzystną wiadomością. Ta baza bowiem jest równie często sprawdzana przez banki oraz inne instytucje, dlatego też korzystnie zadbać także o to, aby w niej historia była odpowiednia. Na rezultaty działania firmy na pewno nie należy długo czekać, co na pewno jest korzystne dla zainteresowanych klientów.

  Data opublikowania: 14 01 2015 · czytaj dalej »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Odwiedziny yandex 3 Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 36