Strony internetowe związane z hasłem 'czyszczenie dywanów':

 • Pranie dywanów, Pranie kanap »

  OFERUJEMY :

  pranie dywanów
  pranie wykładzin
  pranie kanap
  pranie wersalek
  pranie puf / krzeseł
  pranie foteli
  czyszczenie kanap
  pranie tapicerki samochodowej
  oraz pozostałej tapicerki meblowej..


  Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i firm.
  Nasze usługi wykonujemy na terenie Łodzi i w jej okolicach - wszędzie tam, gdzie liczy się porządek i czystość.  TECHNOLOGIA CZYSZCZENIA :

  Nasze usługi wykonujemy metodą czyszczenia natryskowo-ssącą.

  Stosujemy środki niepieniące (brak osadu)
  Za pomocą dyszy czyszczona powierzchnia natryskiwana jest pod wysokim ciśnieniem.
  Wypłukiwany brud jest natychmiast odciągany z brudnej powierzchni przez dyszę ssącą.
  Podczas prania woda nie rozbryzguje się dookoła.
  Dzięki bardzo mocnej turbinie dywan czy wykładzina jest o 63% suchsza niż przy praniu innymi odkurzaczami piorącymi.
  pranie dywanów

  Data opublikowania: 16 04 2013 · czytaj dalej »
 • Pranie tapicerki Kraków - Kompleksowe Czyszczenie »

  MG Premium to spółka z Krakowa zajmującą się czyszczeniem ekstrakcyjnym powierzchni tekstylnych, a także czyszczeniem wnętrz aut (usuwanie plam, czyszczenie kokpitu i plastików, usuwanie plam oraz zapachów, odkurzanie i sprzątanie wnętrza, czyszczenie foteli, neutralizacja zapachów). W ofercie pranie i czyszczenie powierzchni, takich jak: dywany, kanapy, sofy, fotele, wersalki, wykładziny. Spółka prowadzi działalność na terenie Krakowa. Do prania oraz czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerki wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt firmy Karcher - odkurzacz piorący Karcher Puzzi 100, odkurzacz KARCHER WD 5. 600 MP, dmuchawa AB 84. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data opublikowania: 21 03 2014 · czytaj dalej »
 • Czyszczenie i naprawa tapicerki,pranie dywanów Gliwice »

  Korzystając z usług Tapicare Klienci zdobywają gwarancję wykonania usługi na niezwykle wysokim poziomie, z atrakcyjną ceną. Zaawansowane rozwiązania łączą się z fachowością i zaangażowaniem pracowników. Dzięki ciągłemu postępowi, firma przez cały czas rozszerza zakres swych usług i jest coraz w wyższym stopniu konkurencyjna względem pozostałych firm świadczących tego typu usługi. Tapicare. pl od wielu lat zajmuje się zadaniami w obszarze prania i czyszczenia dywanów i dodatkowo tapicerki. Dzięki doświadczeniu w funkcjonowaniu firmy, firma posiada profesjonalną kadrę, wskutek tego osiąga świetne wyniki związane z ocenami klientów. Podstawową usługą wykonywaną w Tapicare jest pranie dywanów Gliwice i okolice. Jest to usługa, która świadczona jest przez firmę od samego początku. Firma rzetelnie i solidnie podchodzi do wykonywanych usług, pranie dywanów odbywa się z zastosowaniem specjalnie dobranego środka do prania, co gwarantuje niesamowicie precyzyjne oczyszczenie dywanu oraz pełne zabezpieczenie materiału. Następna usługa to pranie tapicerki. Nasz wykwalifikowany pracownik zajmuję się usługą tj. czyszczenie tapicerki skórzanej. Tapicare oczyszcza tapicerki meblowe oraz samochodowe. Olbrzymie doświadczenie z tego zakresu skutkuje bardzo dobrymi efektami, co przekłada się także na duże zaufanie kontrahentów, którzy przekazują firmie nawet niesamowicie delikatne elementy tapicerowane.

  Data opublikowania: 16 04 2014 · czytaj dalej »
 • Pranie dywnów Kraków »

  Studio porządku to małe przedsiębiorstwo zajmujące dbaniem o czystość w firmach a także w u prywatnych klientów. Działa na terenie Krakowa i okolic na przykład Skawina, Wieliczka, Niepołomice. Młody ale bardzo dobrze doświadczony personel sprawi że zabrudzenia znikną bardzo szybko. Firma ta działa z jak najlepszym sprzętem który ma pomóc pracownikom i ułatwić im pracę. firma także oferuje swoim pracownikom liczne zagraniczne szkolenia które mogą pogłębiać ich wiedzę a zarazem lepiej wykonywać swoją pracę.

  Data opublikowania: 05 07 2014 · czytaj dalej »
 • Pranie kanap »

  Świadczymy usługi związane z praniem tapicerki mebli tapicerowanych jak i powierzchni dywanów i wykładzin.
  Naszym zadaniem jest doprowadzenie materiału kanap, narożników, materacy, foteli, krzeseł do oryginalnego wyglądu, likwidując w trakcie prania ekstrakcyjnego różnego rodzaju plam;sosy, soki, czekolada a nawet krew. Dodatkowo na życzenie klienta dajemy impregnat który zabezpiecza tapicerkę przed płynami cola itp, które można nawet po jednej godzinie usunąć i nie zostawia po nich zacieków. Usuwanie zapachu kociego, zapachów zwierząt domowych. Odsysanie w głąb tapicerki około 5 cm. Odplamianie materiału. Używamy maszyn znanej marki niemieckiej Karcher posiadając odpowiednie końcówki do czyszczenia. Pierzemy włókna naturalne i sztuczne. Dodatkowo na życzenie klienta dajemy impregnat który zabezpieczy przed dodatkowymi zabrudzeniami. Nasz atut to punktualność i wysoka jakość prac. Zakres działania Warszawa i okolice.

  Data opublikowania: 22 08 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 3 Odwiedziny yahoo 43 Odwiedziny googlebot 47