Strony internetowe związane z hasłem 'coaching':

 • Coaching Kraków, Polska profesjonalnie ZmianaNaDobre »

  Strona o coachingu, metodzie zmiany na dobre dla osób i firm. Coaching jest opisany jako sposób, który pozwala na osiągnięcie sukcesu osobistego, zawodowego oraz jako sposób na osiągnięcie wyników dla firm. Specjalne programy: life coachingu, c. kariery, c. biznesu oraz dla menadżerów. Dla organizacji/firm - coaching dla kadry oraz zespołów (team coaching). Witryna zawiera opis realizacji programu coachingowego: czym jest, ile wymaga czasu i co można otrzymać gratis. Na stronie są przytoczone wyniki badań potwierdzające skuteczność coachingu. Opis oferty akredytowanego coacha - psychologa, praktyka biznesu.

  Data opublikowania: 05 01 2014 · czytaj dalej »
 • CC-Center - paszport do eksportu »

  POIG to jeden z najciekawszych programów unijnych. Z jego wsparcia mogą korzystać zarówno stosunkowo młode firmy, jak i podmioty już od jakiegoś czasu działające na rynku. Tak jedna, jak i druga grupa przedsiębiorstw może przy tym korzystać ze wsparcia oferowanego przez pracowników CC-Center, co przynosi szczególnie widoczne efekty zwłaszcza wówczas, gdy przedmiotem zainteresowania okazuje się działanie 6. 1 POIG. Jednym z jej elementów jest wsparcie przedsiębiorców chcących skorzystać z unijnego programu Paszport do Eksportu oraz firm liczących na dotacje UE przeznaczone na realizację innych zadań.

  Data opublikowania: 04 02 2014 · czytaj dalej »
 • Http://twojecele.eu »

  Jacek Branas od 8 lat prowadzi coaching biznesowy i coaching kariery. Regularnie wspiera swoich klientów w wyznaczaniu i osiąganiu zawodowych celów. Pomaga wprowadzać zmiany, dopinguje i motywuje. Jest certyfikowanym trenerem programowania neurolingwistycznego (popularne NLP), uczestniczył w bardzo licznych szkoleniach i warsztatach. Kilka lat temu zainteresował się również Teorią Ograniczeń (TOC) oraz narzędziami procesów logicznego wyciągania wniosków.

  Tak szerokie zainteresowania i kompetencje połączone z kluczowymi umiejętnościami, jakimi z pewnością w wydaniu tego trenera jest orientacja na klienta i elastyczność powodują, że Jacek Branas stał się wiarygodnym i odnoszącym sukcesy coachem. Jak podkreślają jego klienci / podopieczni, dzięki jego wiedzy i jakości pracy coraz sprawniej radzą sobie ze swoimi zawodowymi problemami, rozwijają siebie i swoją tożsamość, skutecznie wdrażają w firmach nowe rozwiązania, a także coraz chętniej korzystają z uzupełnienia dotychczasowych spotkań jakie stanowi life coaching.

  Data opublikowania: 11 09 2014 · czytaj dalej »
 • Dom Rozwoju - psychoterapia warszawa »

  Dom Rozwoju to poradnia psychologiczna na Mokotowie. W katalogu naszych usług znajdują się:
  - przyjazne konsultacje psychologiczne
  - profesjonalna psychoterapia dla dzieci i dorosłych
  - coaching zawodowy i życiowy
  - autorskie warsztaty i szkolenia.

  Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Psycholog, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, coach, coach zdrowia, szkoleniowiec.

  Ponadto znajduje się u nas przytulna kawiarnia oraz czytelnia psychologiczna.

  Wśród naszych autorskich programów szkoleniowych znajdują się:
  Warszawskie Śniadania Psychologiczne dla osób pragnących zadbać o swoje emocje czy lepiej komunikować się ze swoim środowiskiem.
  Psychologiczna Szkoła Rodzenia dla przyszłych mam, które pragną lepiej poznać ciąże i mechanizmy nią rządzące oraz dowiedzieć się jak zbudować bezpieczną więź ze swoim dzieckiem. A to wszystko w duchu rodzicielstwa bliskości, porozumienia bez przemocy (NVC) i filozofii Jespera Juula.

  Prowadzimy również seminaria dla rodziców chcących rozwijać się w swoim rodzicielstwie. Nasze seminaria oparte są o filozofię znanego Duńskiego filozofa Jespera Juula.

  Data opublikowania: 03 04 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 3 Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 27