Strony internetowe związane z hasłem 'chirurgia plastyczna':

 • Piotr Prowans - profesor chirurgii plastycznej »

  Operacje z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii ręki oraz chirurgii ogólnej
  przeprowadzane przez prof. Piotra Prowansa

  prof. dr hab. n. med. Piotr Prowans, profesor chirurgii plastycznej,
  Kierownik Kliniki Chirurgii Plastycznej, Endokrynologicznej i Ogólnej PUM w Policach,
  Konsultant Wojewódzki w Dziedzinie Chirurgii Plastycznej, profesor, chirurg plastyczny,
  chirurgia plastyczna, chirurgia ręki, chirurgia ogólna, Szczecin, Zachodniopomorskie.
  W 1994 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych a w 2006 roku stopień doktora habilitowanego medycyny.
  W 2013 roku Prezydent Bronisław Komorowski nadał dr hab. med. tytuł naukowy profesora.

  Prof. dr hab. med. Piotr Prowans jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, którą ukończył w 1987 roku. Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę w I klinice Chirurgii Ogólnej, która później stała się Kliniką Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Ręki. W 1992 roku uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej, w 1995 roku specjalizacje II stopnia z chirurgii ogólnej. W 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty z chirurgii plastycznej. Równolegle kontynuował rozwój naukowy. Większość badań była związana z chirurgią rekonstrukcyjną.

  Data opublikowania: 25 04 2014 · czytaj dalej »
 • Baltyckachirurgia.pl-Chirurgia plastyczna Kołobrzeg »

  Klinika Bałtyckiego Centrum Chirurgii Plastycznej to profesjonalne centrum medyczne, w którym wykwalifikowani i doświadczeni lekarze świadczą usługi z zakresu chirurgii plastycznej i naczyniowej, a także wykonują rekonstrukcje i zabiegi korekcyjne. Każdy pacjent traktowany jest tu jak osoba szczególna, wymagająca indywidualnego podejścia i wyjątkowo troskliwej opieki podczas rekonwalescencji. Zapewniamy ją w tutejszym luksusowym obiekcie hotelowym, nadzorując proces dochodzenia do zdrowia. Nasza praca opiera się o najnowsze dokonania medycyny, a stosowane przez nas techniki nie tylko są wyjątkowo skuteczne, ale również bezpieczne. W rekonwalescencji pomaga nam nadmorski klimat Kołobrzegu oraz przepiękny park krajobrazowy.

  Data opublikowania: 13 06 2014 · czytaj dalej »
 • Http://www.uroda.medicover.pl/ »

  W pewnych sytuacjach operacja zmiany kształtu biustu jest wskazana ze względów medycznych lub też przynajmniej dla poprawienia komfortu codzienności. Nie ulega wątpliwości, że w takiej sytuacji dobrze jest udać się do takich specjalistów, co, do których nie będziemy mieli żadnych wątpliwości. Między innymi właśnie, dlatego bardzo wielu ludzi wybiera Klinikę Chirurgii Plastycznej szpitala Medicover. Wieloletnie doświadczenie oraz bardzo indywidualne podejście sprawiają, że pacjentki chwalą sobie właśnie tę klinikę.

  Data opublikowania: 04 07 2014 · czytaj dalej »
 • Chirurgia plastyczna Śląsk »

  Nie akceptujesz siebie, tego, jak wyglądasz i sądzisz, że cały świat patrzy na Ciebie, ponieważ masz w sobie coś z kosmity? Dręczy Cię myśl, że poza Tobą nie ma nikogo z większym defektem niż Twój? Skorzystaj z usług doświadczonej specjalistki chirurgii plastycznej z Katowic - dr Bożeny Jaklik, która swoim doświadczeniem przebija niepewnych znachorów ludzkiej urody. Jeśli zależy Ci na przyjemnym klimacie, który będziesz wspominać latami - klinika dr Jaklik będzie jedynym odpowiednim miejscem dla Ciebie.
  Powiększanie biustu, korekcja nosa czy plastyka nosa? Operacje plastyczne Katowice - to właśnie tam dr Bożena Jaklik wykonuje swoją heroiczną pracę z zadowalającymi efektami.

  Data opublikowania: 11 09 2014 · czytaj dalej »
 • Ginekomastia u mężczyzn »

  Ginekomastia jest przypadkiem, dotykającym wiele osób. Jest to skaza, która charakteryzuje się zwiększonym wzrostem gruczołu piersiowego. Wielu pacjentów nie wie w jaki sposób sobie z nim poradzić. Obecnie odpowiednim rozwiązaniem może być zabieg chirurgiczny kiedy to wycina się zbędne części oraz przywraca naturalny wygląd. Na domenie zobaczymy treści na temat sposobów leczenia oraz właściwego stylu życia. Dzięki odpowiedniemu spojrzeniu oraz zabiegom jest to możliwe. Zapraszamy do zapoznania się z treściami n witrynie.

  Data opublikowania: 17 12 2014 · czytaj dalej »
 • Powiększanie piersi »

  Poza tym, że wykonujemy najefektywniejsze spośród zabiegów odmładzających chcemy, abyś poczuł się bezpiecznie i w pełni komfortowo a przebieg zabiegu w naszej klinice okazał się wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem. Zapraszamy do korzystania z naszych zabiegów, zapewniamy najwyższą jakość i pełne bezpieczeństwo. Lata doświadczeń są doskonałym uzupełnieniem nowoczesnego wyposażenia, które zakupiliśmy w naszej klinice. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony i umówienia się na konsultacje. Gdy poszukasz opinii na temat jakości wykonywanych u nas zabiegów upewnisz się, że nasza oferta spełni Twoje wymagania.

  Data opublikowania: 18 12 2014 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 6 Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 35 Odwiedziny baiduspider 1