Strony internetowe związane z hasłem 'chip tuning':

 • Silniki diesel i benzynowe | Chiptuning, zwiększ moc »

  Twój samochód ma duszę, ale chcesz aby był mocniejszy, wciskający w fotel przy ruszaniu z miejsca, cieszący również oszczędnością paliwa - być może taki pojazd właśnie posiadasz nie wiedząc o tym. Producent zostawia rezerwy w silniku, aby uchronić go przed usterką na wypadek niewłaściwego użytkowania. Wykorzystanie tych rezerw jest możliwe w AUTO SERWISIE Adam Majcherczyk w Leżajsku. Samochód zostanie poddany odpowiednim testom na hamowni i na podstawie uzyskanych wyników wykonane zostanie tuningowanie silnika. Czynność taka polega na na elektronicznym zwiększeniu parametrów jego mocy. Modyfikacja realizowana jest na na oryginalnym oprogramowaniu, co nie skutkuje w przyszłości awariami silnika. Zmiany w oprogramowaniu prowadzą do tego, że twój samochód jest dynamiczniejszy. Daje to wrażenie, że do samochodu wstawiono inny silnik.

  Modyfikacje w tym zakresie wykonywane są tylko elektronicznie. Nie wykonuje się w silniku zmian mechanicznych. Każde zlecenie serwis traktuje indywidualnie, dlatego parametry dokonywanych zmian są różne, nawet przy identycznych samochodach. Na prośbę klienta autentyczność programu potwierdzamy certyfikatem. Wykonane czynności dajemy 3 lata gwarancji. Wystawiamy faktury VAT.

  Tuningujemy silniki w samochodach marki: Alfa Romeo, BMW, BMW Motorrad, Chery, Chrysler, Crystal, Daewoo, Deutz, Fiat, Ford, Hyundai, Iveco, JCB, John Deere, Lada, Land Rover, MAN, Mazda, Mercury, MG, New Holland, Porsche, Ropa, Rover, Smart, SsangYong, Subaru, UAZ, Valtra, Volvo - zobacz pełną listę na naszej stronie internetowej.

  Auto Serwis wykonuje również inne usługi:
  - Extreme i Eco tuning,
  - Benzynowe turbosprężarki - mechaniczny tuning silnika w samochodach fabrycznie nie wyposażonych w turbo,
  - Turbosprężarki hybrydowe,
  - Serwis filtrów cząstek stałych FAP/DPF - regeneracja, wymiana, usunięcie,
  - Zawory EGR,
  - Ciepły start,
  - Części samochodowe.

  Data opublikowania: 19 02 2015 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 12