Strony internetowe związane z hasłem 'biżuteria na zamówienie':

 • Diamenty luzem - mmgold.pl »

  Poszukujesz firmy, która zajmuje się profesjonalną sprzedażą diamentów? Jubiler M&M Gold mający swoją siedzibę w Warszawie oferuje konkurencyjne ceny hurtowe dla firm. W bogatym i ciągle rozwijanym asortymencie znajdują się m. in. : Cert GIA 2, 03ct F/IF, Cert HRD 1, 52ct I/VVS1, Cert HRD 1, 01ct F/Si2. Zajmują się oni bezpośrednim sprowadzaniem brylantów do Polski w najlepszych szlifach oraz w jak najlepszych cenach. Diamenty luzem to tylko część oferty M&M Gold, w asortymencie znajdują się jeszcze: kolczyki platynowe, pierścionki platynowe, obrączki platynowe, biżuteria złota, biżuteria antyczna oraz produkcja biżuteria na zamówienie.

  Data opublikowania: 08 01 2016 · czytaj dalej »
 • Złota biżuteria - ForYou Biżuteria »

  Sklep internetowy ForYou Biżuteria oferuje złotą biżuterię wykonaną według nowoczesnego jak i tradycyjnego wzornictwa.
  W ofercie sklepu znajdują się m. in. :
  - złote pierścionki (w tym złote pierścionki zaręczynowe)
  - złote obrączki
  - biżuteria autorska
  - zawieszki
  - złote kolczyki
  - bransoletki
  - kolekcje
  - biżuteria złota na zamówienie

  Biżuteria złota sprzedawana przez ForYou Biżuteria jest prosto od polskiego producenta. Wszystkie sprzedawane towary tj. złota biżuteria ślubna, bransoletki, pierścionki zaręczynowe z brylantami lub innymi wybranymi kamieniami szlachetnymi, złote obrączki, kolczyki są wykonywane w Polsce.

  Sklep ForYou Biżuteria to miejsce w sieci, w którym oryginalna biżuteria złota sprzedawana jest przez kreatywnych i pełnych pasji twórców biżuterii. Biżuteria zachęca mnogością wzorów, rozmiarów, użytych technik oraz zestawień kolorystycznych.

  Tworzymy kolekcje, które są propozycja dla wszystkich, których interesuje złota biżuteria damska, jak również bogactwo i piękno kamieni szlachetnych.

  Data opublikowania: 13 01 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 5 Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 23