Strony internetowe związane z hasłem 'Biznes.':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Marketing Sieciowy Profesjonalnie »

  Marketing Sieciowy Pro, to blog poświęcony zagadnieniom związanym z Biznesem MLM oraz z wielopoziomowymi programami partnerskimi.

  Z marketingiem sieciowym po raz pierwszy spotkałem się dokładnie 8 lat temu na studiach i od razu zafascynowały mnie możliwości, które na mnie czekają.

  Niestety moje początki nie były tak dobre jak sobie to wymarzyłem. Popełniłem wiele błędów, straciłem dużo pieniędzy na niepotrzebne rzeczy i byłem bardzo sfrustrowany... jednak po 3 latach nastąpił przełom i zbudowałem 5-cyfrowy biznes na wielopoziomowych programach partnerskich.

  Na tym blogu poznasz dokładnie co robiłem, jak działam i z jakich narzędzi korzystać, aby odnieść sukces.

  Serdecznie Cię zapraszam.

  Data opublikowania: 22 12 2013 · czytaj dalej »
 • FranczyzaBanku.pl - franczyza bankowa »

  Franczyzabanku. pl jest serwisem stworzonym z myślą zarówno o przedsiębiorcach, którzy są zainteresowani otwarciem własnej placówki partnerskiej banku, jak i o partnerach, którzy już posiadają własny bank. Dzięki niemu przedsiębiorcy dowiedzą się jak wybrać najlepszy system franczyzowy, a także jak prowadzić biznes, aby przynosił wysokie dochody. Ponadto, znajdą informacje na temat pakietów szkoleniowych, uzyskają dostęp do aktualnych wiadomości z rynku i raportów dotyczących rynku consumer finance.

  Data opublikowania: 22 01 2014 · czytaj dalej »
 • Sztuka w firmie, sztuka w biznesie ATart »

  Galeria współpracująca z wieloma różnymi Artystami tworzącymi prawdziwe dzieła sztuki. Każdy nasz klient będzie mógł bezpośrednio na naszej stronie zakupić dzieło sztuki w zróżnicowanych cenach, zależy to wszystko od jego wymagań. Jeśli klienci nasi są wytrawnymi koneserami to mają znacznie wyższe wymagania, a jeśli ktoś chce posiadać dzieła sztuki jako obraz, który ozdobi ścianę ma możliwość zakupienie znacznie tańszych dzieł. Artyści, z którymi obecnie współpracujemy to między innymi Wiesław Fijałkowski, Jaga Karkoszka, Małgorzata Krasucka – MARGALIT. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data opublikowania: 24 03 2014 · czytaj dalej »
 • BizBlog.com.pl »

  BizBlog. com. pl to serwis www opisujący różne zagadnienia jak: dotacje unijne dla biznesu, wychodzenie na prostą z kryzysu, praca dla najlepszych, podatki i my, czy warto regularnie oszczędzać, kolory i barwy zastanawialiście reklamie, gromadzenie oszczędności, wejście na rynek, opcje walutowe, pojecie marketingu, pomysł na sukces, jak wybrać odpowiedni kredyt, segmentacja klientów, wiedza o świecie finansów, finanse osobiste, rozliczanie z urzędem skarbowym, prowadzenie rachunkowości małych firm, wspólne działania gwarantują sukces, odliczanie podatku vat, korepetycje z ekonomii, podatki od zysków, nie trzymaj pieniędzy w domu, hotele motele pensjonaty, najlepsze osiągnięcia ekonomii, interpretacja podatkowa jako ratunek, dochody zwrotne budżetu państwa, dobre prowadzenie biznesu, czas na firmę, czy tanio znaczy ekonomicznie, wybór konta osobistego, biznes w rodzinie od pokoleń, termin finanse, nauka to idealny początek na biznes, biznes modnym kierunkiem dla młodych ludzi, obliczenia rachunków dla firm, lokaty strukturyzowane, najbliżsi jako inwestorzy, aby gotówka była w obrocie, inwestujemy w akcje, kradzieże w firmie, ekonomiczna reklama, jak zareklamować się w internecie, kilka zasad efektywnego oszczędzania, reklama prasowa, dlaczego powinniśmy uczyć się ekonomii, centralizacja.

  Data opublikowania: 23 09 2014 · czytaj dalej »
 • Inflacja w UE i w Polsce »

  Business. biz. pl to portal www omawiający takie zagadnienia jak: jak wybrać biuro rachunkowe, kredyty refinansowe, czas założyć konto osobiste, ekonomiczne prowadzenie firmy, bycie księgowym, problemy na serwisach aukcyjnych, po co nam bycie oszczędnym, filmy o biznesie, jak dbać o finanse, kontrola i kary, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, rodzaje bezrobocia, nowy bank, import towarów, praca w biznesie przynosi wynagrodzenie, przyczyny i skutki inflacji, przerzucalność podatkowa, makroekonomia, kategorie kosztów, kredyty już prawie tylko w złotówkach, kiedy uczyć dziecko oszczędzania, firma przynosząca dochody, bezcenna wiedza ekonomiczna, dobra lokalizacja, obecny system podatkowy w polsce, czym tak naprawdę zajmuje się ekonomia, własny biznes, inwestowanie kapitału, karta kredytowa i debetowa, podatki vat a promocje, stawka preferencyjna 8%, problemy z prowadzeniem własnego biznesu, decyzje pieniężne, ekonomiczne zarządzanie oszczędnościami, podwyżka podatku vat, czy warto decydować się na własny biznes, mała firma, czy warto założyć własny biznes, jak załatwić kredyt, kredyt konsolidacyjny, kredyt dla ciebie, prognozy dla Polski dotyczące bezrobocia, rola finansów w życiu, firmy biznesowe, sprawdź notowania giełdowe, internet opiniuje każdy biznes, nazwa i logo firmy, kontrola podatkowa, zatrudnij ekonomistę.

  Data opublikowania: 18 10 2014 · czytaj dalej »
 • Obligacje korporacyjne a ASO - czasobligacji.pl »

  Czas Obligacji to portal, dzięki któremu każdy z nas zaznajomi się z tematyką obligacji, by być w stanie świadomie inwestować swój majątek. Ciekawe specjalistyczne artykuły, które są tam publikowane odpowiedzą nam rzetelnie na wszystkie ciekawiące nas pytania, gwarantując ogólny pogląd na inwestycje w obligacje korporacyjne oraz instruując nas, w jaki sposób ugryźć cały ten temat.

  Za inwestycje w obligacje zabrać może się dzisiaj właściwie każdy z nas. Mogą to być indywidualni inwestorzy, poszukujący ciekawego miejsca na ulokowanie swoich środków pieniężnych, jak również przedsiębiorstwa, które pragną uzyskać kapitał potrzebny w rozwoju działalności. Zarobek jest w tym przypadku około trzech razy wyższy niż na lokacie, ryzyko jest z kolei nieduże, trzeba jednakże oczywiście wziąć je pod uwagę.

  Zasady inwestowania są stosunkowo proste. Zaznajamiając się z poradnikami dostępnymi na portalu Czas Obligacji, pracujemy na swój sukces, szczegółowo badając zagadnienie. Poradniki typu obligacje a ASO lub gdzie zakupić obligacje istotnie rozjaśnią nam każdą z najważniejszych kwestii, zapoznając nas z tematyką.

  Data opublikowania: 05 12 2014 · czytaj dalej »
 • Www.BiznesGazeta.pl - gazeta biznesowa »

  Serwis www. BiznesGazeta. pl jest znakomitym źródłem wiedzy związanej z rozległą tematyką prowadzenia własnej firmy.
  Publikowane informacje prasowe za pośrednictwem portalu biznesowego dysponują bardzo wysoką wartość pod względem merytorycznym, z tego powodu być może spotka się wraz z rozradowaniem ze strony czytających.

  Jest to znakomite miejsce dla osoby myślącej o założeniu własnej firmy, a także dla już pracujących biznesmenów.
  Wszystko przez to, że pismaki serwisu poruszają się nie tylko w tematyce rejestrowania działalności gospodarczej ale także prezentuje dużą ilość informacji o płaceniu niższych danin jakimi są podatki.
  Publikacje są tworzone w sposób bardzo czytelny i każdy powinien zrozumieć przekaz zawarty w materiale.

  Streszczając, jest to najlepsze źródło informacji, które mogę z ręką na sercu udostępniać każdej personie, która zachodzi w głowę jak zarejestrować działalność gospodarcza, już otwiera, również jeżeli już prowadzi swój biznes.
  Wolumen kluczowych informacji referowanych przez redaktorów jest powalająca również z całą pewnością nie można ominąć tak niebywale znaczących porad dla przedsiębiorców.

  Data opublikowania: 07 12 2014 · czytaj dalej »
 • Wfirma.pl - oprogramowanie księgowe »

  Wfirma. pl jest liderem wśród dostawców webowych aplikacji dla biznesu. Nasza platforma dostarcza narzędzia finansowo-księgowe online: m. in. program do wystawiania faktur, program magazynowy, księgowość internetową, księgowość online. Wzbogacenie systemu o moduł CRM umożliwia stałą kontrolę i dostęp do wszystkich Twoich kontaktów z kontrahentami. Za pomocą modułu Analizy na bieżąco śledzisz płynność finansową, dochody, wydatki oraz występujące w firmie tendencje. Z nami zyskujesz wygodę, bezpieczeństwo, mobilność i bezpłatne wsparcie - all in One, bo Twoja firma jest zawsze tam, gdzie Ty!

  Data opublikowania: 25 02 2015 · czytaj dalej »
 • Jak radzić sobie w życiu »

  Szybkie tempo współczesnego świata jest powodem zagubienia i dezorientacji wielu osób, którzy nierzadko nie wiedzą jak radzić sobie w życiu. Celem zaistnienia tej witryny była i jest pomoc tymże osobom w znalezieniu dróg wyjścia z trudnych sytuacji i rozwiązywaniu wielu problemów życiowych. Warto sięgnąć po rady i wskazówki przydatne w życiu, które zostały zamieszczone we wpisach niniejszego blogu. Tu dowiesz się jak radzić sobie w życiu, być szczęśliwym i jak osiągnąć sukces, jak poradzić sobie ze stresem, jak wykorzystać umysł w naszym życiu, jak rozwiązywać problemy rodzinne, jak zrozumieć płeć przeciwną. Odnajdziemy tam też kategorie poświęcone finansom, skutecznej nauce, szkoleniom, kursom, pracy czy zakupom. Dzięki opublikowanym w tych kategoriach informacjom dowiemy się, jak radzić sobie z problemami finansowymi, jak podjąć trafne decyzje finansowe, jak zarabiać pieniądze, jak prowadzić biznes, jak mądrze i tanio kupować.

  Data opublikowania: 16 03 2015 · czytaj dalej »
 • Pomysły na biznes »

  Zarobić tak naprawdę można na wszystkim. Pomysłowość przedsiębiorców nie zna granic.
  Niemal każdy rodzaj działalności można prowadzić w różnym miejscu. Stąd też w tym miejscu znajdą Państwo oprócz tradycyjnych również pomysł na biznes w domu, czy też pomysł na biznes na wsi.
  O ile samemu dopiero stawiamy pierwsze kroki w biznesie, to warto skorzystać z doświadczeń innych. Oni już prowadzą własne firmy i zdecydowali się podzielić się swoimi przemyśleniami, spostrzeżeniami, które mogą pomóc w wyborze odpowiedniego dla nas pomysłu na biznes. Podpowiadają na co należy zwrócić uwagę zakładając firmę, jak zadbać o jej wykreowanie, z jakimi kosztami musimy się liczyć, a także - co jest bardzo istotne – czy jest to opłacalny pomysł biznes?

  Data opublikowania: 12 05 2015 · czytaj dalej »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Odwiedziny yandex 8 Odwiedziny yahoo 88 Odwiedziny googlebot 61