Strony internetowe związane z hasłem 'biokominki':

 • NEOfire - artystyczne biokominki »

  Marka NEOfire funkcjonuje w Polsce od 2010 roku. Biokominki NEOfire to sztuka. Projektowane są przez artystów inspirowanych neoplastycyzmem. Do produkcji używamy tylko wysokojakościowych materiałów i dbamy z najwyższą, bezkompromisową starannością o szczegóły. Biokominki nie znają ograniczeń stawianych przed tradycyjnymi kominkami, nie emitują dymu, a jedynie dwutlenek węgla w ilości podobnej do tej wydychanej przez człowieka oraz parę wodną, dlatego nie wymagają instalacji kominowej i dodatkowo spełniają funkcję nawilżacza powietrza. Połączenie tych czynników powoduje powstanie unikatowego produktu o wysokiej jakości, który jest oferowany przez markę NEOfire.

  Data opublikowania: 20 04 2012 · czytaj dalej »
 • Conmoto Polska - donice, biokominki, meble »

  Oryginalny design naszych produktów zrodził się z miłości do ekologii. Kominki na drewno, biokominki, meble do domów i ogrodów – wszystko to zostało stworzone z precyzją oraz wielką pasją przez najlepszych twórców stylu na świecie. Naszym naj­więk­szym atu­tem jest to, że słu­chamy Waszych potrzeb i two­rzymy prze­strze­nie w pełni odpo­wia­da­jące Waszym prio­ry­te­tom. Sta­ramy się każ­do­ra­zowo prze­wyż­szyć o jeden sto­pień Wasze ocze­ki­wa­nia. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www. conmoto. pl, sklep www. ogrodiwnetrza. pl oraz na fanpage www. facebook. com/conmoto. polska, gdzie znajdziecie ciekawe informacje, ciekawostki oraz konkursy i promocje.

  Data opublikowania: 25 03 2014 · czytaj dalej »
 • Kominki nowoczesne »

  Firma KOMINEK buduje dla was kominki od 1996 roku, gdzie większość z nich to były realizacje w stylu portalowym i rustykalnym, by dzisiaj przejść do czysto nowoczesnych form cechujących się niezwykłą wręcz urodą. Usługi montażu kominka, którymi zajmujemy się od samego początku istnienia firmy świadczymy głównie na terenie Śląska, ale i całego regionu Polski. Dysponujemy materiałami niedostępnymi w sklepach i sieciach handlowych typu Castorama, są to materiały o podwyższonej jakości, które przychodzą do nas od najlepszych producentów na Świecie, co znacznie podwyższa jakość naszych realizacji.
  Jeżeli chcecie nabyć wyłącznie materiały instalacyjne do budowy kominka prowadzimy dystrybucje każdego z elementów, jakie będą wam potrzebne przy realizacji projektu.

  KOMINKI NOWOCZESNE
  Firma KOMINEK za cel postawiła sobie by tworzyć kominki nieprzeciętne, by wyróżnić się na tle wielu innych firm świadczących tanie usługi montaży. Postawcie na wyższą jakość, postawcie na nowości technologiczne by spełnić swoje oczekiwania i cieszyć się realizacją przez wiele lat.

  Data opublikowania: 28 03 2014 · czytaj dalej »
 • Bio kominek »

  Biokominki dystrybuowane przez Ambusto to idealna alternatywa nie tylko dla zwykłych kominków, aczkolwiek również innych systemów grzewczych. Może stać się ich częścią lub uzupełnieniem. Nowoczesne biokominki zapewniają wydajność, bezpieczeństwo, a przy tym doskonale wyglądają w każdym otoczeniu. Zamiast drewna wykorzystują one ekologiczne oraz bezwonne biopaliwo, które nie wydziela dymu, ani nie produkuje sadzy oraz popiołu. Dzięki temu nie wpływa na środowisko, a użytkownikowi pomaga oszczędzić czas, jaki spędziłby na czyszczeniu. Jeżeli jesteś zainteresowany tą propozycją, odwiedź stronę sklep. ambusto. pl oraz zapoznaj się ze szczegółami.

  Data opublikowania: 30 12 2014 · czytaj dalej »
 • KRIS W. Brudnowski serwis bram gdańsk »

  Przedsiębiorstwo KRIS rozpoczęło swoją aktywność w 1999 roku, możemy zatem pochwalić się już piętnastoletnim doświadczeniem w zaopatrywaniu Klientów w najwyższej jakości bram. Jesteśmy firmą nastawioną na innowacje, zatem bezustannie rozwijamy się i szukamy rozwiązań najlepiej spełniających rosnące oczekiwania współczesnych Klientów. W roku 2005 wzbogaciliśmy ofertę produktową o bramy przemysłowe COMPACT, dotychczas niedostępne na polskim rynku, umacniając tym samym pozycję lidera specjalności. Obecnie nasza propozycja obejmuje szeroki wybór bram przemysłowych oraz sprzedawanych osobno napędów. Zapraszamy na naszą stronę www.

  Data opublikowania: 21 01 2015 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 11 Odwiedziny yahoo 35 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 44