Strony internetowe związane z hasłem 'badania kierowców':

 • PSYCHO CORPORATION Wrocław »

  Pracownia Psychologiczna Psycho Corporation we Wrocławiu zaprasza osoby wykonujące pracę wymagającą szczególnych predyspozycji psychofizycznych. Są oni zobligowani do posiadania określonych zaświadczeń, które akceptują pełną sprawność badanej osoby. Są to między innymi fachowi kierowcy wszystkich kategorii, osoby użytkujące samochód służbowy, kandydaci na kierujących tramwajem, egzaminatorzy i instruktorzy nauki jazdy oraz operatorzy rozlicznego rodzaju maszyn i urządzeń. Przeprowadzamy także badania wszystkim, którzy ubiegają się o przywrócenie uprawnień do kierowania pojazdami, który utracili je w wyniku prowadzenia w stanie nietrzeźwości, spowodowali wypadek, w którym byli zabici, albo ranni, albo też przekroczyli 24 punkty karne. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data opublikowania: 07 04 2014 · czytaj dalej »
 • Pramed - przychodnia medyczna w Szczecinie »

  Przychodnia Pramed działa w Szczecinie od 2010 roku zyskując coraz większe zaufanie i renomę wśród pacjentów. Oprócz typowych konsultacji medycznych u lekarza rodzinnego czy też pediatry, pacjenci otrzymują opiekę z zakresu kardiologii, reumatologii, psychiatrii, laryngologii, ginekologii i wielu innych. Pramed - przychodnia medyczna w Szczecinie oferuje szeroki pakiet szczepień przeciwko chorobom zakaźnym, wirusom, a także chorobom występującym w krajach egzotycznych. Pramed zapewnia swoim pacjentom konsultację ze specjalistą w dziedziny medycyny podróży. Wiele przydatnych informacji można uzyskać za pośrednictwem strony pramed. pl.

  Data opublikowania: 16 06 2014 · czytaj dalej »
 • NZOZ CENTRUM MEDYCYNY PRACY medycyna pracy bielsko biała »

  Centrum Medycyny Pracy w Bielsku-Białej prowadzi swą działalność od nieomal piętnastu lat. Zajmujemy się realizowaniem badań profilaktycznych potrzebnych dla przedstawicieli wielu zawodów. Pracują u nas lekarze oraz laboranci posiadający odpowiednie wykształcenie. Możemy zrealizować nie tylko badania podstawowe, ale również diagnostykę dla osób pracujących w warunkach szkodliwych lub ekstremalnych. Prowadzimy współpracę z zakładami pracy o rozmaitej strukturze oraz z klientami indywidualnymi. Badamy także uczniów i kandydatów na studia na określonych kierunkach. By dowiedzieć się więcej o działalności naszej placówki, wejdź na witrynę.

  Data opublikowania: 17 02 2015 · czytaj dalej »
 • Gabinet Lekarski Adam Grzywiński »

  Zapraszamy do Prywatnego Gabinetu Internistycznego Lekarza Adama Grzywińskiego. Udzielane tu są porady z zakresu chorób wewnętrznych. Oprócz tego gabinet zaprasza na badania kierowców do prawa jazdy kategorii A, B i T. Wydawane są zaświadczenie do wyrobienia prawa jazdy - przed kursem w szkole nauki jazdy i do jego przedłużenia. Podobnie pracownicy, od których wymagane są badania sanitarne i książeczka zdrowia mogą ją tutaj wyrobić lub przedłużyć. W przypadku wyrabiania książeczki zdrowia należy najpierw zgłosić się do Sanepidu i wykonać badania kału na nosicielstwo pałeczek Salmonella i Shigella. W przypadku choroby powodującej niemożność stawienia się na wezwanie w sądzie, prokuraturze, policji lub urzędzie skarbowym można tu uzyskać zaświadczenie lekarza sądowego usprawiedliwiającego nieobecność. Oprócz dokumentacji medycznej z przebiegu leczenia konieczne jest okazanie wolnienia lekarskiego od lekarza leczącego. Staramy się zapewnić szybkie terminy.

  Data opublikowania: 21 01 2019 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 25