Strony internetowe związane z hasłem 'audyty marketingowe':

 • Szkolenia i audyty marketingowe Katowice Trivo.pl »

  Trivo przeprowadza audyty marketingowe, które pomagają sprawdzić, w jaki sposób przebiegały działanie marketingowe do tej pory, co stwarzało problemy oraz co trzeba zmienić. Każde przedsiębiorstwo potrzebuje progresu, nowych klientów i możliwości realizacji swoich projektów, z tego też powodu tak istotne jest w tej kwestii specjalistyczne doradztwo z marketingu, dzięki któremu bez wątpienia wyjdziemy na prostą. Z doradcami firmy kontaktować można się pod adresem: ul. Sikorskiego 114/1A, 41-809 Zabrze, e-mailowo, pisząc na biuro@trivo.pl czy też uzupełniając formularz znajdujący się na witrynie www, a także telefonicznie pod numerem 48327186800.

  Poza bogatą ofertą szkoleń pod względem kampanii reklamowych, http://trivo. pl zapewnia nam również pomoc przy pozyskiwaniu środków koniecznych do założenia albo unowocześnienia przedsiębiorstwa. Biznesmen starać może się zarówno o dotacje z UE, jak i różnorodne kredyty, a mamy świadomość tego, że każda firma potrzebuje od czasu do czasu odpowiedniej pomocy bądź środków pieniężnych na kontynuację rozwoju. Pracownicy TRIVO to wykwalifikowane osoby, którym kwestia ta nie jest obca. Firma od długiego czasu pomaga starać się o dotację różnym firmom. Dobrze byłoby więc dać sobie szansę i wybrać najbardziej efektywne strategie.

  Tak kompetentne doradztwo z marketingu dla firm sprawi, iż człowiek interesu spostrzeże, jak jego działalność się rozwija. Perspektywa spoza branży sprawia, iż zwracamy uwagę na problemy, jakie wcześniej zostały przeoczone, inicjując równocześnie nowatorskie pomysły oraz odświeżając środki efektywnego reklamowania się.

  Data opublikowania: 20 01 2015 · czytaj dalej »
 • Doradztwo marketingowe | Premium Consulting »

  Premium Consulting to agencja marketingowa działająca w Warszawie i specjalizująca się w zakresie komunikacji marketingowej oraz dostarczaniu firmom z całej Polski najbardziej jakościowych rozwiązań z zakresu marketingu (także internetowego) i brandingu. Ogromna wiedza i duże doświadczenie sprawiają, że Premium Consulting świadczy usługi takie, jak doradztwo marketingowe, audyt komunikacji marketingowej i audyty stron www, a także projektowanie strategii komunikacji marki.

  Założona przez Mariusza Łodygę jest jedną z bardziej prężnie rozwijających się agencji tego typu w Polsce.
  Premium Consulting obsłużył już wielu klientów zarówno z sektora B2B, jak i B2C. Jesteśmy obecni na większości większych eventów i konferencji związanych z marketingiem i online marketingiem, prowadzimy również szkolenia z tego zakresu co roku, poszerzając grono zadowolonych uczestników.

  Nasi Klienci dzięki skutecznemu konsultingowi w trakcie sesji strategicznych, konsultacji i spotkań – mogą odkryć słabe i mocne strony swojej komunikacji marketingowej, a także otrzymać rzetelną informację zwrotną, jakie działania należy podjąć w zakresie marketingu firmy, aby bardzo szybko zwiększyć zyski.

  Data opublikowania: 15 08 2016 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny googlebot 16