Strony internetowe związane z hasłem 'aranżacja':

1 · 2 · następna strona »
 • INuty.pl - Tworzymy Muzykę »

  iNuty.pl - to serwis profesjonalnych muzyków, kompozytorów, aranżerów utworów, autorów muzyki do ambitnych projektów symfonicznych i spektakli teatralnych.
  iNuty.pl to serwis zajmujący się profesjonalną komputerową edycją nut. Na zamówienie przepisujemy nieczytelne partytury, wyciągamy głosy z partytur, transponujemy nuty, orkiestrujemy utwory klasyczne i rozrywkowe, popularne piosenki, muzykę rockową. Z naszych usług korzystali tak wybitni artyści jak Lady Pank, Coma, szacowne instytucje jak Opera Bałtycka, Teatr Muzyczny w Gdyni.
  Ukończyliśmy studia na akademii muzycznej, jesteśmy zawodowymi instrumentalistami, pisaniem muzyki zajmujemy się od kilku lat. Zaufały nam takie teatry jak Opera Bałtycka w Gdańsku, Teatr Muzyczny w Gdyni, tworzyliśmy opracowania symfoniczne dla zepołów Coma i Lady Pank. Zajmujemy się także przepisywaniem, edycją, opracowaniem nut i partytur. Realizujemy transpozycje, wyciągi głosów, fortepianówki, przygotowujemy nuty do druku.
  Zapraszamy!
  www.inuty.pl

  Data opublikowania: 07 04 2012 · czytaj dalej »
 • Oczka wodne, stawy kąpielowe, rzeszów. Ogrody rzeszów »  Lunatic Garden - Ogrody Wodne jest firmą działającą od 2008 roku na rynku projektowania i budowy zbiorników wodnych - oczka wodne, stawy kąpielowe, kaskady, fontanny. Wykonujemy projekty techniczne elementów wodnych. Dobieramy i doradzamy przy wyborze materiałów oraz systemów filtracji. Przerabiamy i serwisujemy istniejące zbiorniki wodne, tak aby spełniały Państwa oczekiwania. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie marki OASE ( gwarancja jakości i czystej wody ) i na foli EPDM, który przeznaczony jest do profesjonalnego użycia przy stawach kąpielowych, oczka wodnych, kaskadach, fontannach. W naszej ofercie poza budową oczek wodnych, kaskad i stawów kąpielowych oferujemy projektowanie i zakładanie ogrodów i terenów zielonych. Projektujemy, modernizujemy, instalujemy i serwisujemy systemy nawadniania firmy RainBird&HUNTER, K-rain. i Galcon. Układamy kostkę brukową i granitową. Na Wszystkie prace wykonywane przez firmę Lunatic Garden - Ogrody Wodne udzielamy gwarancję.
  Nasze biuro projektowe podejmie się wszystkich zleceń, a oddział wykonawczy zrealizuje go.
  Staw kąpielowy, oczko wodne, kaskada, Fontanny, ogród, system nawadnia, oświetlenie - dla nas to żaden problem.
  Zapraszamy do współpracy.
  Zespół Lunatic Garden - Ogrody Wodne

  Data opublikowania: 28 01 2014 · czytaj dalej »
 • Aranżacja wnętrz - DHD »

  Jeżeli mamy dopiero co kupione mieszkanie bądź dom i brakuje nam pomysłu na jego aranżację, warto zaoszczędzić czas na poszukiwania i warto zlecić usługę zaproejktowania wnętrza profesjonalistom. Warto skorzystać z usług Dream House Design Sp. z o. o., która proponuje usługi w zakresie kreowania i aranżacji wnętrz jak i doboru stosownej dekoracji. Firma posiada setki zadowolonych klientów szczególnie z jakości usług jak i z niższych niż u konkurencji cen. Firma dostarcza profesjonalne projekty wnętrz dopasowane do teraźniejszych trendów i charakteru pomieszczeń. Zadzwoń do Dream House Design Sp. z o. o. już teraz.

  Data opublikowania: 23 02 2014 · czytaj dalej »
 • PIKSTUDIO - projektowanie i urbanistyka »

  Powołaniem pracowni jest zaspakajanie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Zajmujemy się projektowaniem dobrej architektury. Projektowaniem wnętrz zarówno nowoczesnych jak i klasycznych, restauracji, oraz przestrzeni użyteczności publicznej. Dysponuje wysokiej klasy sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem wspomagającym projektowanie. Zatrudniamy zespół młodych architektów. Współpracujemy z grafikami komputerowymi oraz specjalistami branży tj: konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej, ppoż. oraz innych zależnych od specyfiki danego projektu. Każdy projekt traktujemy indywidualnie w zależności od potrzeb inwestora. Posiadamy wieloletnie doświadczenie projektowe oraz zapewniamy profesjonalny nadzór autorski na terenie całego świata. Pracowania zapewnia profesjonalną obsługę wszystkich etapów inwestycji. Trzymamy piecze nad wykonawstwem od momentu szkiców projektowych, poprzez konsultacje z wykonawcami oraz nadzór budowlany, aż do zakończenia realizacji projektu. Jesteśmy rzetelni oraz wiarygodni.

  http://www.pikstudio.pl/architektura

  http://www.pikstudio.pl/wnetrza

  Data opublikowania: 25 03 2014 · czytaj dalej »
 • Interbiuro aranżacja powierzchni biurowych »

  Interbiuro to znana oraz doceniana na rynku marka. Nieustannie od 1998 roku trudnimy się projektowaniem architektonicznym, wykonywaniem robót budowlanych i remontowych, nadzorowaniem, a także koordynowaniem dostaw materiałów. Świadczymy profesjonalne usługi projektowe, oparte na najlepszych rozwiązaniach. Zatrudniamy bardzo doświadczonych architektów, projektantów, a także specjalistów od prac ogólnobudowlanych. Projektujemy wnętrza biur, a dodatkowo powierzchni komercyjnych. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie wykonania inwestycji. Projektujemy oraz tworzymy przestrzenie komfortowe, użyteczne oraz przyjazne ludziom. Więcej informacji na stronie.

  Data opublikowania: 04 04 2014 · czytaj dalej »
 • 4FORMS - aranżacja i projektowanie wnętrz »

  4FORMS to firma projektująca ogrody i wnętrza mieszkań w Poznaniu. Nasi projektanci zapewnią Ci najlepszy standard w Polsce. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy jesteśmy w stanie wykończyć każde wnętrze. Nasi inżynierowie posiadają ogromne doświadczenie projektowaniu łazienki i kuchni. Nasi inżynierowie zaprojektowali ponad 100 łazienek i wykonali ponad 50. Nasi styliści wnętrz uchodzą za najlepszych w Polsce. Wykonywaliśmy wnętrzach zarówno w Poznaniu jak i w innych miastach Polski. Nasz wnętrza charakteryzują się niesamowitym wyglądem i wyjątkową jakości szczegółów. O naszych portalach możesz przeczytać w znaczących portalach dla architektów oraz ogólno tematycznych. Nasi architekci ukończyli najlepsze Poznańskie i polskie szkoły dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać każdą pracę dla naszych klientów. Zapraszamy na naszą stronę po więcej szczegółów. Zespół projektantów 4forms z Poznania.

  Data opublikowania: 17 04 2014 · czytaj dalej »
 • Izabela Widomska - projektowanie wnętrz Warszawa »

  Urządzając przestrzenie naszego domu albo mieszkania, bardzo często głowimy się nad tym, czy trzeba skorzystać z takich prac, jak specjalistyczne projektowanie wnętrz warszawa. Należy niezwykle zaakcentować, że korzystając z prac efektownych specjalistów, mających dużą wiedzę branżową, olbrzymie doświadczenie zawodowe oraz szereg unikalnych pomysłów, przynosi nam wiele zalet. Współpraca z doświadczonym projektantem wnętrz to szansa na urządzenie domu albo mieszkania z uwzględnieniem indywidualnych naszych wymagań, nie tylko tych estetycznych, lecz przede wszystkim praktycznych. Profesjonaliści proponujący nam projektowanie wnętrz warszawa orientują się w aktualnej ofercie produktowej najbardziej znanych i renomowanych na rynku producentów. Ponadto, są oni na bieżąco informowani o wszelkiego rodzaju nowościach pojawiających się na rynku. Orientują się w cenach poszczególnych elementów składających się na wyposażenie i wystrój wnętrz. Tak ogromna wiedza pozwala zatem na zapewnianie rozwiązań dostosowanych do określonego poprzez nas budżetu, a także gustu.

  Data opublikowania: 18 08 2014 · czytaj dalej »
 • Projektowanie i aranżacja wnętrz »

  Potrzebne Ci stojaki na reklamy, gadżety reklamowe bądź usługi połączone z drukiem? Prowadzone przez nas centrum reklamy zainteresuje Cię zatem swoją ofertą. Poza sprzedażą akcesoriów korzystnych do promocji marki czy aktywności proponujemy też szereg usług, które mogą Cię zaciekawić - poza wspomnianymi usługami w zakresie druku, oferujemy również tworzenie witryn internetowych i pozycjonowanie. Przejrzyj detale konkurencyjnej oferty, a odnajdziesz tam niejedną interesującą formę promocji dla swojego biznesu.

  Data opublikowania: 23 09 2014 · czytaj dalej »
 • L-LIGHTING pomiary natężenia oświetlenia »

  Firma oferuje zaprojektowanie oświetlenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami danego Klienta. Projekty są tworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii komputerowych pozwalających na sporządzanie wizualizacji 3D. Dzięki temu firma może zaproponować oprawy oświetleniowe i źródła światła, które doskonale wkomponują się w klimat danego wnętrza. Jej Klientami są zarówno prywatni właściciele domów i mieszkań, jak i biura, instytucje czy magazyny. Oferta firny obejmuje również pomiary natężenia światła oraz montaż instalacji elektrycznych i opraw oświetleniowych. Można tutaj też zamówić programowanie sterowników RGB. Szczegóły na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 08 04 2015 · czytaj dalej »
 • MAXIMUM INTERIOR projektowanie wnętrz sklepowych »

  maximum interior to firma z Warszawy zajmująca się całościowym przygotowaniem projektów aranżacji wnętrz i nadzorem nad ich realizacją. Według przekazanych projektów wykonujemy również meble, schody, drzwi oraz inne wykwintne elementy wyposażenia wnętrz na indywidualne zamówienie Klientów. Urządzone przez nas wnętrza wyróżniają się najwyższą estetyką i funkcjonalnością oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Pracujemy dla firm i instytucji, banków, sklepów oraz osób prywatnych. Zapewniamy fachową i rzetelną obsługę każdego projektu. Więcej o działalności firmy na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 05 05 2015 · czytaj dalej »
1 · 2 · następna strona »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 12