Strony internetowe związane z hasłem 'apteki':

 • BAZA LEKÓW - lekarstwa, suplementy »

  www. baza-lekow. com. pl to przyjazny serwis zawierający informacje o lekarstwach i suplementach diety. Serwis umożliwia intuicyjne i łatwe wyszukanie leku dzięki wbudowanej wyszukiwarce. Preparaty podzielone także zostały na specjalne działy tematyczne, które pozwalają na zapoznanie się z listą lekarstw w sytuacji, gdy użytkownik nie zna konkretnej nazwy lekarstwa. Większość leków posiada załączoną ulotkę w formacie PDF lub DOC. Dzięki porównywarce cen oraz wkomponowanych kreacjach sprawdzisz aktualne ceny danego środka leczniczego w aptekach internetowych.
  baza-lekow. com. pl - baza zawiera lekarstwa, suplementy diety, leki: opis leku, wskazania, skład leku, dawkowanie, przedawkowanie, działanie z jedzeniem i piciem(także z alkoholem), stosowanie w ciąży, załączona ulotka dla pacjenta

  Data opublikowania: 20 04 2014 · czytaj dalej »
 • Wyposażenie apteki - skleplegearits »

  Jeżeli chcesz nabyć nowoczesne wyposażenie do swojej apteki to koniecznie zobacz naszą ofertę. Nasz sklep internetowy legeartis prowadzony jest przez farmaceutów dla farmaceutów. Co za tym idzie sami użytkujemy sprzęty w naszych aptekach na co dzień i wiemy co jest najlepsze. Dostaniecie państwo u nas sprzęt o małych gabarytach, aż po duże wyposażenie dla aptek. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia i zamów najlepszy sprzęt dla siebie. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do państwa dyspozycji. Sposoby kontaktu podane są na stronie sklepu.

  Data opublikowania: 11 06 2014 · czytaj dalej »
 • Spis lekarzy »

  Chcesz umówić się do lekarza, jednak nie znasz porządnego specjalisty? Wejdź na naszą stronę i to sprawdź. W naszym spisie lekarzy znajdują się lekarze specjaliści z całej Polski. Tu sprawdzisz opinie o każdym z nich, a także w łatwy sposób będziesz w stanie umówić się na wizytę nie wychodząc z domu. A jeśli chcesz znaleźć najbliższą czynną aptekę w Twojej miejscowości to także masz szansę to u nas sprawdzić, ponieważ dysponujemy spisem aptek w całej Polsce. Od teraz Twoje życie może stać się zupełnie prostsze.

  Data opublikowania: 01 02 2016 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 37