Strony internetowe związane z hasłem 'apartamenty Zakopane':

 • Apartamenty Zakopane »

  Staramy się, aby Góral Poleca był takim serwisem internetowym do którego to będzie zaglądał każdy turysta chcący odwiedzić Zakopane. Gdzieś trzeba się zatrzymać, a tak się jakoś już składa, że w Zakopanem znajduje się bardzo wiele miejsc do spania. Postanowiliśmy zebrać najkorzystniejsze oferty zakopiańskich i nie tylko zakopiańskich właścicieli apartamentów - naprawdę zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić wszystkim internautom dostęp do tylko i wyłącznie atrakcyjnych ofert. Jeżeli ktoś sądzi, iż znajdzie u nas apartament z powiedzmy starymi meblami, które pamiętają zamierzchłe czasy, to naprawdę może być spokojny, bo w żadnym razie nie dopuścimy do czegoś takiego.

  Data opublikowania: 10 11 2014 · czytaj dalej »
 • Apartamenty Zakopane »


  Jeśli jeszcze nie znasz najlepszych miejsc noclegowych w Zakopanem, najwyższa pora abyś odwiedził stronę internetową, jaką jest Sienkiewicza 12. Strona ta, bowiem przedstawia dla wszystkich zainteresowanych turystów niezwykłą ofertę 39 luksusowo wykończonych i wyposażonych apartamentów. Owe obiekty wchodzą w skład trzech budynków, które to oddane zostały do użytkowania w 2013 roku. Tym samym są one nowoczesne i innowacyjne, a co więcej wszechstronnie wyposażone. Jeśli więc szukasz świetnego noclegu, na pewno warto zajrzeć na stronę Sienkiewicza 12, ponieważ przedstawione tu apartamenty Zakopane z całą pewnością pozytywnie cię zaskoczą. Z takiej propozycji na pewno warto skorzystać.

  Data opublikowania: 09 01 2015 · czytaj dalej »
 • Luksusowe apartamenty Zakopane »

  Aby z łatwością znaleźć kwaterę w centrum Zakopanego musimy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło "Apartament Zakopane Centrum" i otrzymamy bez konieczności pieszego szukania listę dostępnych miejsc. Bez względu jednak jak długo i gdzie się zatrzymaliśmy w tym pięknym górskim miasteczku musimy koniecznie zwiedzić Krupówki serce Zakopanego. Aby dowiedzieć się, jakie atrakcje ma dla nas Zakopane odwiedźmy stronę internetową Zakopanego. Tam w zakładce dla turysty znajdziemy wszystkie ważniejsze informacje, co możemy zwiedzić w tym cudownym klimatycznym górskim miasteczku. Oprócz oczywiście Krupówek nie należy zapomnieć o Gubałówce, na, którą można wjechać kolejką linowo-terenową. Zakopane przyciąga nas niezliczoną liczbą atrakcji o każdej porze roku. Jeżeli tylko mamy ochotę spędzić w stolicy Tatr choćby jeden dzień mamy do dyspozycji bogate zaplecze turystyczne. Zakopane oferuje nam również bogatą ofertę noclegową gdybyśmy zechcieli jednak pozostać nie na jeden, lecz kilka dni w tym jakże urokliwym miasteczku.

  Data opublikowania: 27 01 2015 · czytaj dalej »
 • PRIMO - nieruchomości Zakopane »

  Szukając dobrego miejsca w Zakopanem, w którym moglibyśmy zamieszkać, natrafiamy na bardzo ciekawą ofertę, a mianowicie mamy na myśli stronę internetową Primoinwestycje. To miejsce, w którym napotykamy na bardzo szeroką ofertę, a poza tym nie ma mowy o żadnych pośrednikach. W tym miejscu bowiem mamy do czynienia z bezpośrednią sprzedażą obiektów, apartamentów, domów i mieszkań w Zakopanem. Tym samym nie ma potrzeby, aby szukać w innych miejscach, gdyż Primoinwestycje wydają się być najbardziej odpowiednim adresem do kontaktu. Na pewno warto skorzystać z owej propozycji, albowiem jest ona zawsze wysokiej jakości i cechuje się doskonała oferta dla każdego klienta.

  Data opublikowania: 26 02 2015 · czytaj dalej »
 • Kościelisko apartament z basenem »

  Apartament w Kościelisku z basenem, z widokiem na góry, blisko centrum Zakopanego. Apartament 2 pokojowy, 4 osobowy, na I piętrze, z aneksem kuchennym, z garażem podziemnym, z Internetem. Blisko znane trasy turystyczne (np. Dolina Kościeliska, Chochołowska), wyciągi narciarskie (np. Salamandra, Witów, Szymoszkowa, Butorowy), trasa narciarstwa biegowego w Kościelisku), nowe kąpielisko geotermalne w Chochołowie. Po sąsiedzku karczma Polany, duży plac zabaw dla dzieci i scena plenerowa z bogatym, regionalnym programem artystycznym. Do dyspozycji wyznaczone miejsce na ognisko i grilla. Do Krupówek tylko 10 min. jazdy autem. Ceny przystępne! Dużo rabatów!

  Data opublikowania: 11 02 2016 · czytaj dalej »
 • Apartamenty Zakopane Viva Tatry »

  Przyjeżdżając do apartamentów Apartamenty Viva Tatry można dobrze wypocząć, można na nowo zakochać się w Tatrach, można godzinami stać na balkonie apartamentu i wpatrywać się w poszczególne tatrzańskie szczyty. Z okien apartamentów Viva Tatry możemy przede wszystkim wpatrywać się w Kasprowy Wierch, możemy wpatrywać się w Nosala jak i w inne górskie szczyty polskich Tatr. Nie możemy nie wspomnieć również o bardzo dobrze widocznym z okien apartamentów Giewoncie, jednym z najbardziej popularnych tatrzańskich szczytów. Te informacje oraz wiele innych, które również mogą okazać się dla nas bardzo przydatne, możemy znaleźć na stronie Apartamenty Viva Tatry. Warto tam wejść, warto tę stronę odwiedzić i warto też przyjechać na swój urlop.

  Data opublikowania: 10 03 2016 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 5 Odwiedziny yahoo 46 Odwiedziny googlebot 26