Strony internetowe związane z hasłem 'anteny satelitarne':

 • Prexim ustawianie anteny kraków »

  Prexim z Krakowa to przedsiębiorstwo zajmujące się montażem telewizji satelitarnej i naziemnej. Montujemy instalację w domkach jednorodzinnych, mieszkaniach, budynkach wielomieszkaniowych, hotelach i pensjonatach. Swoje usługi zaświadczamy od 1989 roku. Dodatkowo zajmujemy się również sprzedażą tunerów satelitarnych, anten TV oraz całego osprzętu do montażu instalacji antenowych. Angażujemy w naszej firmie tylko najlepszych profesjonalistów, żeby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszym przedsiębiorstwie.

  Data opublikowania: 20 01 2014 · czytaj dalej »
 • AVAL - alarmy, monitoring, anteny, domofony »

  AVAL Sp. z o. o. to firma z branży technicznej ochrony mienia działająca od 1993 roku. W ofercie systemy alarmowe przeciwwłamaniowe i przeciwpożarowe, systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, telewizja przemysłowa CCTV i IP. AVAL zajmuje się ponadto techniką antenową oraz teleinformatyczną. Bogata oferta produktowa obejmuje sprawdzone materiały i urządzenia najlepszych dostawców z branży.
  Na witrynie internetowej AVAL umieszczono rozbudowany katalog ze szczegółowymi opisami, licznymi fotografiami i kartami katalogowymi oferowanych materiałów i urządzeń. Na witrynie AVAL znajduje się także poradnik z artykułami związanymi z branżą.

  Data opublikowania: 02 08 2016 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny ia_archiver 2 Odwiedziny googlebot 40