Strony z PageRank 0:

« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »
 • Jak wykończyć i urządzić dom »

  moja przygoda z wykończeniem i urządzaniem domu, problemy i radości z nowym domem, opowieść o fachowcach i materiałach wykończeniowych wszystko to co spędza sen z powiek przy robotach w nowym domu Jeśli chcesz poznać z czego jestem dumna a co mnie pogrążyło na tym etapie budowy domu zapraszam do śledzenia kolejnych wpisów w moim blogu. Wszystko to na co zwrócić uwagę i poświęcić więcej czasu by poczuć magię swojego domu i zachwycić wszystkich urokiem własnych czterech kątów. Poznaj zatem mnie i moją przygodę z nowym domem. Zapraszam

  Data opublikowania: 15 10 2012 · czytaj dalej »
 • Pracownia Plastyczna Laura-art Barbara Ruchała »

  Strona przedstawia twórczość artystyczna Barbary Ruchała. W galerii prezentowane są obrazy olejne oraz akwarele o różnej tematyce: pejzaże przedstawiające beskidzkie krajobrazy, Tatry, Bieszczady, malarstwo plenerowe z Chorwacji, Czarnogóry, Słowacji, portrety, martwą naturę a szczególnie kwiaty. Można znaleźć informację o plenerach i wystawach, w których artystka brała udział. Zamieszczone są na stronie amatorskie fotografie odwiedzanych zakątków.Prezentowana jest również autorska biżuteria artystyczna.

  Data opublikowania: 19 10 2012 · czytaj dalej »
 • Turnusy Rehabilitacyjne Częstochowa »

  Turnusy rehabilitacyjne - wczasy wypoczynkowe, wczasy dla seniora, zdrowotne i oczyszczające organizm. Realizujemy dofinansowania z PFRON, wyjazdy grupowe. Współpracujemy z 40 ośrodkami sanatoryjnymi i wczasowo rehabilitacyjnymi. Częstochowa - turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych, fizykoterapia z dofinansowaniem. Wybieramy tylko najlepsze ośrodki, hotele i sanatoria - aby nasi klienci byli zadowoleni. Organizujemy również turnusy dla osób na wózkach inwalidzkich oraz dla dzieci z rodzicami lub opiekunem. Organizujemy Turnusy rehabilitacyjne nad morzem i w górach to dar jaki możesz podarować sobie i swoim bliskim. KAMEX Turnusy Rehabilitacyjne Częstochowa

  Data opublikowania: 21 10 2012 · czytaj dalej »
 • Układanie kostki - Brukarstwo »

  Uskładanie kostki to działalność naszej firmy brukarskiej. W ramach prowadzonych prac oferujemy zarówno układanie kostki brukowej, jak również układanie kostki granitowej (z materiału naturalnego). Naszą firmę brukarską cechują elastyczność, ale przede wszystkim jakość w wykonywaniu tych usług. Każdy indywidualny projekt ma na celu harmonię z otoczeniem, przez co układanie mozaiki brukowej staje się przyjemne dla oka i funkcjonalne dla użytkujących je osób. Budujemy zarówno drogi, chodniki jak i ogrody.

  W ramach układania oferujemy także usługi dodatkowe, towarzyszące przez co elementy ogrodowe (lampy, ławki, huśtawki) są pięknie wkomponowane. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy brukarskiej.

  Data opublikowania: 16 11 2012 · czytaj dalej »
 • Szkoła uwodzenia »

  Oferujemy niesamowite kursy z zakresu uwodzenia i podrywania które są przeznaczone dla pań i panów w każdym wieku. Poznasz skuteczne techniki ciekawej rozmowy, wyrobienia nadzwyczajnej osobowości oraz niesamowitej atrakcyjności. W swej ofercie szkoła uwodzenia przewiduje zajęcia w formie grupowej i indywidualnej. Dobieramy program i tryb do możliwości do naszych kursantów. Szkolenia odbywają się zarówno na sali jak i w terenie w niezwykłej atmosferze. Gwarantujemy wzrost umiejętności w relacjach damsko- męskich.

  Data opublikowania: 16 11 2012 · czytaj dalej »
 • Ciąża, poród i rozwój dziecka »

  Strona zawiera wiele różnorodnych informacji, które mogą zainteresować kobiety planujące ciąże, ciężarne, młode mamy i ich partnerów. Ciąża nie jest tu ujmowana jedynie jako zjawisko biologiczno-medyczne, ale psychologiczne. Szerokie spojrzenie na tę tematykę pozwala głębiej zrozumieć potrzeby przyszłych matek. Niemniej ważnym zagadnieniem jest poród, który prędzej czy później czeka każdą ciężarną kobietę. Także i do niego można odpowiednio się przygotować oraz wybrać najbardziej dla siebie dogodny rodzaj porodu (w szpitalu, w domu, w wodzie, rodzinny). Oczywiście nie zostają pominięte kwestie związane z rozwojem samego dziecka, zarówno tydzień po tygodniu w trakcie trwania ciąży, jak i później, od pierwszych dni życia noworodka po okres dorastania.

  Data opublikowania: 17 11 2012 · czytaj dalej »
 • Jakie auto i za ile? »

  Każdy kto chce kupić auto boryka się z podobnymi problemami,
  chce je mieć ale nie wie jakie,
  gdyż ofert jest mnóstwo. Ja postanowiłem spróbować choć w nie wielkim stopniu przybliżyć wam wiedzę dzięki której uda się komuś kupić ładne, zadbane auto takie jak sobie wymarzyli, a nie przypadkowo nabyte z ukrytymi wadami.
  Serdecznie zapraszam na mojego bloga
  www.moto-cennik.blogspot.com

  Im auto jest młodsze tym obawy o awaryjność są mniejsze.
  Nie kupujmy starego samochodu jesli nie mamy zielonego pojęcia o nim,
  poniewaz handlarze czychają na laików którym mozna wcisnąć "złom".
  Na chwile obecną rynek motoryzacyjny jest w duzym stopniu przepełniony,
  więc lepiej dwa razy dobrze się zastanowić niz później tego żałowac.
  www.moto-cennik.blogspot.com

  Data opublikowania: 17 11 2012 · czytaj dalej »
 • Testerzy oprogramowania »

  Testowanie oprogramowania jest jedną z najmłodszych dziedzin w branży software. Firmy tworzące aplikacje biznesowe, programy na zamówienie czy aplikacje mobilne, chcąc zapewnić wysoką jakość swoich projektów decydują się coraz częściej na niezależne testy. Coraz popularniejszą formą testów jest crowdsourcing czyli wynajem dużej grupy testerów, którzy wykonują swoją pracę zdalnie i zgłaszają błędy poprzez profesjonalną platformę. Największym serwisem tego typu jest testuj.pl, który skupia prawie 1500 profesjonalnych testerów oprogramowania.

  Data opublikowania: 23 11 2012 · czytaj dalej »
 • Grenlandia - podróże, informacje, polowania »

  Poznaj Grenlandię to jedyna do tej pory polska firma założona w jednym z najbardziej niedostępnych miejsc świata - Grenlandii.
  Strona oferuje organizację wypraw na Grenlandię. Są to przede wszystkim oferty dla zorganizowanych grup ale możliwe jest również przeprowadzenie wyprawy dopasowanej do indywidualnych wymagań klienta. Znajdziecie tu Państwo również oferty polowań na woła piżmowego, renifera (ren grenlandzki), pardwę skalną, zająca bielaka jak i liczne opisy przeróżnych polowań na Grenlandii.
  Miłośnicy wędkarstwa także znajdą coś ciekawego m.in. oferty wypraw na licznie występujące u wybrzeży Grenlandii dorsze (różne rodzaje), pstrągi, halibuty i karmazyny.
  Oprócz tego autor strony zawarł wiele ciekawych opowieści o życiu codziennym na tej największej wyspie świata. Artykuły napisane są dość humorystycznie i odpowiadają na pytanie jak żyją dzisiejsi Grenlanczycy oraz opowiadają niesamowicie ciekawą i zabawną historię jednego z niewielu Polaków mieszkających na Grenlandii.

  Data opublikowania: 28 11 2012 · czytaj dalej »
 • Hyde Park po polsku. »

  Portal wielotematyczny z wieloma funkcjami i dodatkami. Nasz Slogan to: Trochę wolności i demokracji dla wszystkich. Zostań redaktorem Portalu, gdzie masz możliwość m.in. pisania własnych artykułów, umieszczania własnych plików i linków i wiele innych możliwości. Galeria Mediów, Forum, Plikownia, Linki, Tablica Ogłoszeń, Poradnik Finansowy, Wymiana Bannerów, Własny Kalendarz, Czat na żywo z innymi użytkownikami i inne możliwości Portalu czekają na Ciebie ! Nie czekaj - przyjdź do nas. Zapraszamy.

  Data opublikowania: 03 12 2012 · czytaj dalej »
« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »

Odwiedziny yandex 17 Odwiedziny yahoo 287 Odwiedziny googlebot 79